پست اینستاگرامی «سید حسن»

سید حسن خمینی عکسی قدیمی در کنار امام خمینی منتشر کرد و نوشت: بيمارستان قلب شهيد رجايى. دوران بسترى بودن حضرت امام. ١٣٥٨. در كنار امام و آيت الله شيخ حسن صانعى. عصر ایران: سید حسن خمینی عکسی قدیمی در کنار امام خمینی منتشر کرد و نوشت: بيمارستان قلب شهيد رجايى. دوران بسترى بودن حضرت امام. ١٣٥٨. در كنار امام و آيت الله شيخ حسن صانعى.

در ميان ياران دوران غربت امام شايد اولين همراه ايشان را بتوان از جهاتى ممتاز دانست. آقاى صانعى كه براى نسل امروز ناشناخته است، بى ترديد از زمره نزديك ترين و همراه ترين ياران امام به حساب مى آيد و بارها امام بزرگوار از تلاش هاى ايشان قبل و بعد از انقلاب تمجيد كرده اند. شايد گزافه نباشد اگر بگويم كمتر كسى را مى توان آشناتر از وى به فكر و مذاق سياسى و فرهنگ رفتارى امام يافت.

پست اینستاگرامی «سید حسن»

آيت الله صانعى چندين بار براى من حكايت مى كرد كه در دوران غربت و تبعيد امام روزها مى گذشت و من و پدرت چشممان به در منزل امام خشك مى شد مگر كسى از در به در آيد ولى ترس از ساواك و حكومت ، مردمان و حتى دوستداران را مانع مى شد.

پدرم بارها به من وصيت ياران دوره غربت امام را مى كرد و هشدار مى داد كه آنهايى را فراموش نكنم كه در كوران مبارزه ياد و نام امام را بر زبان داشتند و به سبب آن تلخى ها و مصيبت ها ديدند. اميد است كه چنين باشم.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پست اینستاگرامی «سید حسن»» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات