وزیر بهداشت: وجود 110 هزار نیروی قراردادی ازچالش های این وزارتخانه است

به گزارش ایرنا، دکتر سیدحسن قاضی زاده هاشمی روز پنجشنبه در آیین بهره برداری از چند طرح بهداشتی و درمانی استان چهارمحال وبختیاری در شهرکرد افزود: تغییر وضعیت استخدامی نیروهای قراردادی از دغدغه های مهم وزارت بهداشت است و این در حالی است که برای سال جاری هنوز مجوزی برای تغییر وضعیت نیروهای قراردادی به این وزارتخانه داده نشده است.
وی همچنین وضعیت منابع انسانی و پزشکان متخصص چهارمحال وبختیاری را خوب ارزیابی کرد و اظهارداشت: با وجود برخورداری از پزشکان و متخصصان خوب در این استان، خدمات بهداشتی و درمانی ارائه شده به شهروندان به دلیل محدودیت مراکز درمانی در حد مطلوبی نیست.
دکتر قاضی زاده هاشمی محدودیت فضاهای درمانی را از مشکلات استان چهارمحال وبختیاری دانست و ادامه داد: در صورت تامین کامل اعتبارات وزارت بهداشت و درمان در سال جاری ، بهبود قابل توجهی در بهره برداری از طرح ها و ارائه خدمات به شهروندان این استان حاصل می شود.
وی همچنین در بازدید از طرح های در دست اجرای دانشگاه علوم پزشکی استان چهارمحال وبختیاری شتاب بخشی به اجرای طرح ها به خصوص بهره برداری از کلینیک تخصصی بیماران خاص، طرح توسعه بیمارستان کاشانی شهرکرد و ساختمان اورژانس این بیمارستان تا پایان امسال را مورد تاکید قرار داد.
بهره برداری از کلینیک درمان ناباروری، بخش لیزر بیمارستان هاجر شهرکرد و یک مرکز اورژانس فوریت های پزشکی و دیدار از طرح های بهداشتی و درمانی در دست اجرا از برنامه های وزیر بهداشت در سفر به شهرکرد است.
7360/ 6014/

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «وزیر بهداشت: وجود 110 هزار نیروی قراردادی ازچالش های این وزارتخانه است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات