حریف فرنگی‌ کاران ایرانی

مراسم وزن كشی چهار وزن نخست رقابتهای كشتی فرنگی جوانان قهرمانی آسیا در شهر مانیل فیلیپین برگزار شد. خبرگزاری مهر: مراسم وزن كشی چهار وزن نخست رقابتهای كشتی فرنگی جوانان قهرمانی آسیا در شهر مانیل فیلیپین برگزار شد.

رقابتهای كشتی فرنگی جوانان قهرمانی آسیا از امروز و با برگزاری مسابقات چهار وزن كشتی فرنگی در شهر مانیل فیلیپین برگزار می شود.

بر این اساس مراسم وزن كشی مدعیان اوزان ۵۰، ۶۰، ۷۴ و ۹۶ كیلوگرم برگزار شد كه نتایج آن به شرح زیر است:

در وزن ۵۰ كیلوگرم علیرضا نجاتی در دور نخست به مصاف كشتی گیری از اردن می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور دوم با برنده كشتی گیران هند و ازبكستان مسابقه می دهد.

در وزن ۶۰ كیلوگرم محمدرضا گرایی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با كشتی گیر هندی روبرو می شود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور سوم با برنده كشتی گیران چین و اردن مصاف می دهد.

در وزن ۷۴ كیلوگرم مهدی ابراهیمی در دور اول به مصاف حریف چینی می رود و در دور دوم نیز با برنده كشتی گیران تركمنستان و فیلپین روبرو می شود.

در وزن ۹۶ كیلوگرم نیز امیرحسین حسینی در دور اول با قرعه استراحت مواجه است و در دور دوم با كشتی گیر كره ای سرشاخ می شود. حسینی در صورت پیروزی بر این كشتی گیر، در دور سوم با برنده كشتی گیران چین تایپه و قزاقستان كشتی خواهد گرفت.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «حریف فرنگی‌ کاران ایرانی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات