موسوی‌لاری: آیت‌الله مصباح‌یزدی از سال 58 تا 67 هیچ وقت از ولایت فقیه دفاع نکرده است

قای مصباح در مقطع فعلی یک نوع بریدگی بین دیروز و امروز ایشان به وجود آمده است. امروز ایشان هم روی ولایت فقیه به عنوان یک مفهوم و هم ولی فقیه به عنوان یک مصداق تاکید می‌کند. تا دیروز اصلا این‌گونه نبود. آفتاب : اعتماد نوشت: حجت الاسلام موسوی لاری گفت: از سال ٥٨ که قانون اساسی تصویب شده و ولایت فقیه یکی از اصول محوری آن شده تا سال ٦٨ که امام از دنیا رفته، شما جست‌وجو کنید، ببینید آقای مصباح کجا از ولایت فقیه دفاع کرده است؟
وی افزود: دفاع آقای مصباح از ولایت فقیه یا حکومت اسلامی یا هر چیز دیگری یا طرح دیدگاه‌های او متعلق به دوره بعد از امام است. در دوران امام خیلی از اینها همین دفاع از ولایت فقیه را نیز نداشتند. آقای مصباح در مقطع فعلی یک نوع بریدگی بین دیروز و امروز ایشان به وجود آمده است. امروز ایشان هم روی ولایت فقیه به عنوان یک مفهوم و هم ولی فقیه به عنوان یک مصداق تاکید می‌کند. تا دیروز اصلا این‌گونه نبود.

[ منبع این خبر سایت آفتاب نیوز-پربیننده ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «موسوی‌لاری: آیت‌الله مصباح‌یزدی از سال 58 تا 67 هیچ وقت از ولایت فقیه دفاع نکرده است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات