اعلام نتایج داوری پنجمین همایش ملی مهارت آموزی و اشتغال

فنی و حرفه ای نتایج داوری چکیده مقالات پنجمین همایش ملی و چهارمین همایش بین المللی مهارت آموزی و اشتغال از سوی سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، حمیدرضا ثابت نژاد، سرپرست معاونت پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت این سازمان خبر داد: نتایج داوری چکیده مقالات ارسالی به پنجمین همایش ملی و چهارمین همایش بین المللی مهارت آموزی و اشتغال در سایت همایش به نشانی hamayesh.irantvto.irبارگذاری شده است.

حمیدرضا ثابت نژاد بیان داشت: پژوهشگرانی که چکیده مقاله آنان پذیرفته شده است، نسبت به ارسال مقالات کامل خود  تا تاریخ 95.4.15اقدام نمایند.

وی افزود: پنجمین همایش ملی و چهارمین همایش بین المللی مهارت آموزی و اشتغال در ایران در محورهای تضمین کیفیت آموزش‌های فنی و حرفه‌ای- آموزش‌های فنی و حرفه‌ای با رویکرد تقاضا محوری -چالش‌های نظام آموزشی کشور از تحصیل تا اشتغال - توسعه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای با مشارکت ذینفعان -  فرهنگ کار و مهارت‌آموزی، اقتصاد مقاومتی و امنیت اجتماعی - مهارت آموزی، توسعه کارآفرینی، اشتغال در برنامه ششم توسعه- آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در عصر فناوری اطلاعات و ارتباطات- مشاوره و هدایت آموزشی، رویکردی حیاتی در فرصت‌های شغلی- آینده پژوهی و باز اندیشی در آموزشهای فنی و حرفه‌ای با رویکرد ملی و بین‌المللی برگزار می شود.

سرپرست معاونت پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور بیان داشت: با توجه به درخواست مکرر پژوهشگران درون و برون سازمانی، مقرر شده افرادی که موفق به ارسال چکیده مقاله خود نشده اند، مقاله کامل خود را در محورهای مذکور تهیه و تدوین و حداکثر تا تاریخ 95.4.15 ارسال نمایند.

لازم به ذکر است، آدرس ارسال مقالات کامل از طریق سایت همایش متعاقباً اعلام خواهد شد.

 انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اعلام نتایج داوری پنجمین همایش ملی مهارت آموزی و اشتغال» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات