مرد ژله‌اي امروز اعدام مي‌شود

متجاوز معروف به مرد ژله‌اي سحرگاه امروز در شيراز و در ملأعام اعدام مي‌شود.

به گزارش جوان، صالحي دادستان شيراز گفت: حكم اعدام متهم كه امين نام دارد و به مرد ژله‌اي معروف است به اتهام افساد في‌الارض در ملأعام اجرا مي‌شود.

وي ادامه داد: اين فرد به اتهام افساد في‌الارض و ايجاد ناامني به طور گسترده در سطح شيراز از طريق ورود به عنف شبانه به منازل تعداد زيادي از شهروندان و هتك حرمت نواميس و تجاوز به اعدام محكوم شد.

 شگرد كاري متهم اين گونه بود كه از 12 شب تا 5:30 بامداد به صورت پنهاني وارد منازل مردم مي‌شده و اعمال شوم خود را اجرا مي‌كرده است كه به گفته وي، 100 مورد ورود به منزل داشته است. 

وي اضافه كرد: با اخذ فيلم دوربين مدار بسته يكي از شكات متهم با تطبيق آزمايش DNA و گروه خوني و ديگر آثار به جاي مانده از صحنه جرم از جمله نمونه خون‌هاي اخذ شده در آزمايشگاه ژنتيك، اين فرد شناسايي و در تاريخ هفتم شهريورماه سال 94 دستگير مي‌شود. 

صالحي گفت: در تاريخ 27 مهرماه قرار مجرميت وي صادر و 26 دي ماه در شعبه اول دادگاه انقلاب حكم اعدام صادر شد كه پس از اعتراض وارده، پرونده در شعبه 11 ديوان عالي كشور رسيدگي شد و رأي مورد تأييد قرار گرفت.

[ منبع این خبر سایت تابناک-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مرد ژله‌اي امروز اعدام مي‌شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات