عملیات شبانه پلیس برای کشف 1200کیلوگرم موادمخدر

رئیس پلیس پایتخت از کشف 1200 کیلوگرم انواع مواد مخدر در سه عملیات جداگانه خبر داد.

به گزارش عصر ایران سردار حسین ساجدی نیا، فرمانده انتظامی تهران بزرگ، از دستگیری 3 سوداگر مرگ خبر داد و گفت: در یک عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ و فرماندهی انتظامی استان فارس یک تن و 106کیلو حشیش و تریاک در شیراز و در دو عملیات جداگانه پلیسی دیگر 94کیلو انواع مواد مخدر کشف شد و متهمان پرونده پس از دستگیری در اختیار مقام قضائی قرار گرفتند.

وی در تشریح خبر عملیات مشترک پلیس پایتخت و استان فارس گفت: پس از چندین ماه عملیات اطلاعاتی و تحقیقات صورت گرفته از سوی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ، مشخص شد که یکی از قاچاقچیان حرفه ای و سابقه دار مواد مخدر سعی دارد مقادیر قابل توجه ای مواد مخدر را به تهران وارد کند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: بر همین اساس، شب گذشته ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ در ادامه موفق شدند با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان فارس، طی عملیاتی مشترک و هماهنگ در محور مواصلاتی شیراز به سمت تهران محدوده پل فسا، از خودروی کامیون این متهم یک تن و 106 کیلوگرم حشیش و تریاک کشف کنند.

وی اظهار کرد: راننده این خودرو که یکی از قاچاقچیان حرفه ای مواد مخدر بود، در همان لحظه اول عملیات دستگیر شده و این مقدار مواد مخدر نیز از یک دستگاه غلطک راه سازی که به عنوان محموله خودروی مذکور در حال انتقال بود، کشف و ضبط شد.

رییس پلیس پایتخت، همچنین افزود: در دو عملیات جداگانه دیگر پلیسی نیز ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ موفق شدند در مجموع 94کیلوگرم تریاک و هروئین کشف کنند.

وی در تشریح جزییات این خبر نیز گفت:در پی اطلاع ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ در خصوص فعالیت یک قاچاقچی حرفه ای که قصد انتقال مقادیر قابل توجه ای مواد مخدر به تهران را دارد رسیدگی به موضوع به سرعت در دستور کار قرار گرفت.

رئیس پلیس پایتخت ادامه داد: با انجام تحقیقات پلیسی مشخص شد متهم با یکدستگاه تریلر پس از بارگیری مواد مخدر به سمت تهران در حال حرکت است که بلافاصله هماهنگی های قضائی صورت گرفت و تیم های عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ برای دستگیری متهم وارد عمل شدند.

سردار ساجدی نیا، گفت: پس از انجام تحقیقات و بررسی در نهایت خودروی متهم در محور بزرگراه آزادگان شناسایی و متعاقب ضمن دستگیری متهم از خودروی وی بازرسی به عمل آمده که طی آن 73 کیلوگرم تریاک که به طرز ماهرانه ای در خودرو جاسازی شده بود کشف و ضبط شد.

وی در ادامه با اشاره به سومین عملیات در محدوده جنوب غرب تهران، تصریح کرد:" با ارجاع چندین فقره گزارش و شکایات مردمی مبنی بر توزیع مواد مخدر در محدوده مذکور و فعالیت مجرمانه یکی از عناصر اصلی تهیه و توزیع هروئین در این محدوده، پرونده ای در این رابطه تشکیل و رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران این پلیس قرار گرفت.

 بر اساس گزارش مرکز اطلاع‌رسانی پلیس تهران، ساجدی نیا اظهار کرد: با به کارگیری شیوه‌های نوین پلیسی و اطلاعاتی، مخفیگاه متهم در یکی از مناطق شهر تهران شناسایی و ضمن هماهنگی با مقام قضایی، طی یک عملیات ضربتی متهم دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه وی 21 کیلوگرم هروئین به همراه سه دستگاه ترازوی مخصوص توزیع مواد مخدر و یک عدد گاز اشک آور کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ در پایان با اشاره به اعتراف متهمان در بازجویی های انجام شده و تکمیل پرونده گفت: تمامی متهمان این سه پرونده در حال حاضر برای سیر مراحل قضایی به دادسرا معرفی شده اند.

[ منبع این خبر سایت عصر ایران-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «عملیات شبانه پلیس برای کشف 1200کیلوگرم موادمخدر» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات