بهره مندی شهرستان میانه از نعمت گاز به 80 درصد می رسد

ولی اله دینی روز پنجشنبه در نشستی با فرماندار میانه با بیان اینکه گاز رسانی به تمامی روستاهای بالای 20 خانوار این شهرستان تا پایان سال 96 هدفگذاری شده است ، گفت: پایین بودن ضریب بهره مندی این شهرستان از نعمت گاز به دلیل وسعت بالای منطقه و پایین بودن ضریب تراکم جمعیت شهرستان است.
وی با اشاره به اینکه در زمان حاضر 132 روستای شهرستان میانه به شبکه گازرسانی متصل هستند، گفت: گازرسانی به 54 روستای این شهرستان در سال جاری برنامه ریزی شده است.
دینی افزود: گازرسانی به واحدهای تولیدی و صنعتی شهرستان در راستای کمک به تولید و افزایش اشتغال و پیشگیری از مهاجرت در دستور کار است.
معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه هم با مقایسه آمار گازرسانی به روستاهای شهرستان میانه با استان در سال گذشته و قابل قبول نبودن درصد برخورداری روستاهای شهرستان تاکید کرد: برخورداری 80 روستای شهرستان از نعمت گاز در سال جاری مورد انتظار است.
حمید شکری اظهار امیدواری کرد با توجه بیشتر به طرح های گازرسانی شهرستان و انجام تمامی تعهدات و افزایش آمار برخورداری در سال جاری عقب ماندگی های شهرستان در حوزه گازرسانی جبران شود.
شهرستان میانه با 185 هزار نفر جمعیت دارای 238 روستای بالای بیست خانوار و 93 روستای کمتر از بیست خانوار است؛ 57 درصد جمعیت این شهرستان در روستاها زندگی می کنند.
7231/3071/518

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بهره مندی شهرستان میانه از نعمت گاز به 80 درصد می رسد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات