برنامه‌ریزی ام جی برای رقابت با نیسان

شرکت خودروسازی ام جی در حال تلاش برای تولید دو خودروی شاسی بلند برای رقابت با محصولات نیسان است. طبق گزارشات، شرکت خودروسازی ام جی در حال برنامه ریزی برای تولید و گسترش دو خودروی شاسی بلند است تا اولی در اندازه‌ای بزرگ با نیسان X-TRIAL و دیگری با جثه‌ای کوچک‌تر، با نیسان جوک به رقابت بپردازد.
سه مدل جدید در قالب خودروهای شاسی بلند از سوی ام جی تولید خواهد شد که یکی از آن‌ها خودروی مشخص شده GS در سایز متوسط خواهد بود و دوتای دیگر با جثه‌ای بزرگ‌تر از GS و دیگری با جثه‌ای کوچک‌تر از GS ساخته می‌شوند که با استناد بر شایعات، مدل‌های مفهومی آن‌ها سال آینده میلادی معرفی خواهند شد یا حداقل سال آینده جزییاتی از طرح و برنامه ریزی‌های صورت گرفته بر روی آن‌ها ارائه خواهد شد.
در این خصوص رئیس بازاریابی و فروش ام جی در لندن می‌گوید که کمپانی سازنده در حال تلاش برای توسعه دو شاسی بلند در سگمنت B و C است که یکی از آن‌ها به احتمال زیاد بر پایه پلتفرم GS توسعه پیدا خواهد کرد. هرچند ما در حال تلاش برای تولید طیف وسیع‌تری از خودروهای مختلف در پشت برند ام جی هستیم که تولید دو خودروی شاسی بلند جدید بخشی از برنامه ریزی کمپانی خواهد بود.
با این حال، شرکت خودروسازی ام جی تمرکز خود را بر روی تولید خودروهای شاسی بلند معطوف کرده است، درحالی که هنوز هیچگونه برندی در کلاس خودروهای اسپرت و یا کروکی ارائه نکرده و پیش تر با معرفی و عرضه GS، بازار خودروهای شاسی بلند را هدف قرار داد. هرچند مدیر بازاریابی و فروش ام جی وعده تولید خودروهای بیشتر از این برند را داده است.

[ منبع این خبر سایت خودروبانک می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «برنامه‌ریزی ام جی برای رقابت با نیسان» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات