نود و ششمین شماره سپیده دانایی منتشر شد

به گزارش خبرگزاری مهر، در این ماهنامه که در ۱۶۰ صفحه منتشر شده است مطالب در ۱۱ بخش منتشر شده است.

جایگاه روان شناس و روان شناسی در ایران سال ۱۳۹۵ عنوان سرمقاله این شماره است.

در بخش باشگاه مخاطبان، موضوعات همدلی (پاسخ به سوالات روانشناسی شما)، در جمع اعتماد به نقس ندارم، می خواهم دیگران را راضی کنم، از دوره های ماهانه ام متنفرم، از پدر عصبانی و با مادر درگیرم، رابطه ام با پدرم سرد است، همه کارهایم نیمه تمام می ماند، نامزدم با من سردی می کند، می خواهم دوباره کنکور بدهم و می خواهم تغییر رشته بدهم مطرح شده است

در بخش نگاه ویژه، مقاله هایی در خصوص پرونده ای درباره خیانت از دلایل تا پیشگیری، ۱+۶ دلیل که مردان و زنان به خاطرش دست به خیانت می زنند، از خیانت روان تا خیانت جسم، وقتی فهمیدیم همسرمان خیانت کرده چه کار کنیم؟، ازدواجت را واکسینه کن: هشت گام برای گریز از خیانت دوباره، تصویر خیانت در چند فیلم سالهای اخیر سینمای ایران می خوانید.

روزگار جوانی فصل دیگر این مجله است که در آن مطالبی با این عنوان می خوانیم: ما شاید بلد باشیم خوب انتقاد کنیم اما چه گونه انتقاد پذیر باشیم؟، مردان چه گونه تجرد ناخواسته شان را مدیریت کنند؟، چه گونه به قول و قرارهایی که با خودمان در سال جدید گذاشته ایم پایبند بمانیم؟، در خدمت و خیانت خواستگاری سنتی.

در بخش همسران می خوانید: چه طور می توانیم عوارض بدقولی های همسرمان را کاهش دهیم؟ / چه کار کنیم که خانه مان به خوابگاه تبدیل نشود؟ / همسرتان را با دیگری مقایسه نکنید.

با فرزندان جوان در خانه چه گونه تعامل کنیم؟ : آزادی، مشارکت، مشورت، با دکتر بازی بچه ها چطور رفتار کنیم؟، اضطراب امتحان و انجام ندادن تکالیف دو مشکل رایج در روزهای قبل از امتحانات، چه گونه با فرزندان خوانده ها کنار بیاییم؟  در بخش والدین به کمک شما می آید.

طلاق عنوان دیگر فصل های این مجله است که به افسانه های طلاق: همه ی باورهای غلطی که ما درباره ی طلاق داریم، چه گونه بدون اتهام زدن و ترور شخصیت یک طلاق آرام بگیریم؟ اشاره دارد.

[ منبع این خبر سایت مهر-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نود و ششمین شماره سپیده دانایی منتشر شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات