مدیر عامل جدید پالایش گاز ایلام معرفی شد

به گزارش خبرگزاری مهر، مدیر عامل جدید پالایش گاز ایلام هم در این مراسم با تقدیر از مجموعه مدیران شرکت گاز به خاطر حسن اعتمادشان، گفت: امیدوارم که این حسن اعتماد را به خوبی پاس بدارم و منشاء خدمات ماندگاری در این مجموعه صنعتی باشم.

سیروس امیری با اشاره به چشم انداز پالایش گاز ایلام در سه سال آینده، اظهار داشت: با همراهی و همکاری تمامی همکاران، تلاش خواهد شد که تا سال ۱۳۹۸ افقی روشن را برای این مجموعه ترسیم نمائیم و آن را به تعالی و ترقی چشمگیری برسانیم.

وی تولید پایدار پنج محصول، کاهش آلایندگی های زیست محیطی، گسترش فضای سبز، تهیه و تأمین قطعات و تجهیزات مورد نیاز، توسعه همه جانبه پالایش گاز ایلام و... را از اهداف این برنامه سه ساله ذکر کرد و افزود: با مشارکت همگانی می توان به خوبی به اهداف آرمانی دست یافت و بهره وری را افزایش داد.

مدیرعامل جدید پالایش گاز ایلام با بیان اینکه برای توسعه فضای سبز این مجموعه، برنامه های مناسبی تدوین شده است، بیان داشت: پالایش گاز ایلام از لحاظ فضای سبز تا سال ۱۳۹۸ به یکی از بهترین و زیباترین مجموعه های صنعتی کشور تبدیل خواهد شد.

در پایان این مراسم با تقدیر از زحمات ۲۱ ماهه نجف بلالی مدیرعامل قبلی، سیروس امیری به عنوان مدیرعامل جدید پالایش گاز ایلام معرفی و منصوب شد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مدیر عامل جدید پالایش گاز ایلام معرفی شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات