برنامه‌های پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در مدارس اردبیل افزایش می‌یابد

مدرسه معاون تربیت بدنی آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: برنامه‌های آتی آموزش و پرورش استان اردبیل افزایش برنامه‌های پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و توانمندسازی اولیا و دانش‌آموزان در این حوزه است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، علیرضا گلشن صبح امروز در همایش منابع انسانی حوزه تربیت بدنی در سالن شهید دیرین اردبیل اظهار داشت: این همایش در دو قسمت سخنرانی عمومی و برگزاری کارگاه‌های تخصصی برای دانش‌افزایی و ارتقای سطح علمی مخاطبان برگزار می‌شود.

وی افزود: در این همایش شاهد مشارکت و همکاری فرماندهی انتطامی استان اردبیل، شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر، دانشگاه پیام نور و دانشگاه محقق اردبیلی با آموزش و پرورش استان اردبیل بودیم تا بتوانیم در این محقق اردبیلی در سال آموزشی شهید دیرین اردبیل برگزار شد.

گلشن بیان کرد: ما در آموزش و پرورش به عنوان دستگاه فرهنگی عضو پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی هستیم و در این حوزه به ویژه با شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اردبیل همکاری و مشارکت همه‌جانبه‌ای داریم تا بتوانیم با برگزار برنامه‌های مختلف در راستای آگاه‌سازی دانش‌اموزان و خانواده‌ها گام‌های اساسی را برداریم.

معاون تربیت بدنی آموزش و پرورش استان اردبیل با اشاره به تدوین نقشه راه مبارزه با مواد مخدر در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استانداری اردبیل تصریح کرد: براساس این نقشه راه آموزش‌ها در حوزه پیشگیری از مواد مخدر در استان اجرا می‌شود که آموزش و پرورش همکاری همه‌جانبه‌ای در این حوزه خواهد داشت.

وی گفت: برنامه‌های آتی آموزش و پرورش پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و توانمندسازی اولیا و دانش‌آموزان در این حوزه بوده که برنامه‌ها در برش استانی و برش شهرستانی اجرا می‌شود و با برگزاری کلاس‌ها و دوره‌های مختلف آموزشی برای رسیدن به اهداف تعیین‌شده تلاش می‌کنیم.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «برنامه‌های پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در مدارس اردبیل افزایش می‌یابد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات