مدیرتیم های ملی ووشو:با تلفیق مربیان ایرانی و چینی درپی موفقیت هستیم

«مجید ملکی» روز جمعه در گفت وگو با ایرنا، تصریح کرد: در سال جاری باید در مسابقات قهرمانی بزرگسالان آسیا در تایوان، پیکارهای قهرمانی جوانان جهان در بلغارستان و جام جهانی ساندا که به میزبانی چین برگزار می شود، شرکت کنیم.
وی افزود: کسب موفقیت در این رویدادهای بین المللی، دارای اهمیت ویژه ای است تا بتوانیم حرکت مثبتی که فدراسیون ووشوی ایران در سال های اخیر داشته را دنبال کنیم.
ملکی در خصوص مسابقات انتخابی تیم ملی بزرگسالان که روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری برگزار شد، اظهار داشت: ابتدا در روز چهارشنبه مردان ووشوکار در دو بخش ساندا و تالو به میدان رفتند که معتقدم رقابت خوبی را شاهد بودیم.
مدیرتیم های ملی ایران، بیان داشت: البته ضعف هایی در برخی اوزان ساندا (مبارزه) و اجرای فرم (تالو) وجود داشت که این مساله طبیعی است و با برنامه های کادر فنی برطرف خواهد شد.
وی ادامه داد: اکنون 20 سانداکار برتر در 10 وزن به تمرینات تیم ملی راه یافتند که بین آنان مسابقات انتخابی درون اردویی انجام خواهد شد تا سانداکاران اول هر وزن معرفی شوند. البته تیم ایران برای حضور در مسابقات آسیایی که شهریورماه در تایوان برگزار می شود، هفت سهمیه دارد که کادر فنی در خصوص نفرات اعزامی تصمیم گیری می کند.
ملکی در مورد شرایط تالوکاران، عنوان کرد: هفت تالوکار پس از پیکارهای انتخابی به اردو دعوت شده اند و زیر نظر «تیمور بنی طالبی» مربی تیم ملی کار خود را آغاز کرده اند و بزودی نیز سرمربی چینی به آنان اضافه می شود.
وی در مورد شرایط تیم بانوان نیز توضیح داد: بانوان ووشو در سال های اخیر، همپای تیم مردان افتخارآفرینی کرده اند و فدراسیون ووشو به تیم مردان و زنان نگاه یکسانی دارد و مطمئن هستم در مسابقات آسیایی بزرگسالان و جهانی جوانان نیز دوباره شاهد موفقیت بانوان ووشوکار خواهیم بود.
ملکی در مورد جذب مربیان چینی برای هدایت تیم ملی ایران، گفت: حسین اوجاقی سرمربی تیم ملی مردان در بخش ساندا خواهد بود و سه مربی چینی نیز سرمربیگری تیم های دیگر ایران را برعهده می گیرند که یقین دارم با این ترکیب به نتایج خوبی دست پیدا می کنیم.
وی افزود: بهرحال چین مهد ووشوی جهان است و برای سرعت بخشیدن به حرکت روبه رشد خود نیاز به استفاده از دانش آنان داریم تا از این طریق بتوانیم علاوه بر کسب موفقیت، مربیان مستعد داخلی را هم به شرایط بهتری برسانیم.
ورزشی**3783**1569

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مدیرتیم های ملی ووشو:با تلفیق مربیان ایرانی و چینی درپی موفقیت هستیم» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات