مسابقات جودو انتخابی جوانان استان مرکزی برگزار شد

در این رقابت ها 30 ورزشکار از شهرستان های اراک، شازند و محلات در هشت وزن 55، 60، 66، 73، 81، 90، 100 و مثبت 100 با یکدیگر به رقابت پرداختند.
در رده تیمی این دوره از رقابت ها تیم های الغدیر و جهان پهلوان تختی اراک عنوان های اول و دوم را بدست آوردند و تیم هیات جودو شازند نیز سوم شد.
محمد شایان احمدی در وزن 55 کیلوگرم و محمد حسین میچانی هر دو از تیم الغدیر اراک در وزن 60 کیلوگرم، سید امیررضا موسوی از تیم هیات جودو شازند در وزن 66 کیلوگرم، رضا لطفی از تیم جهان پهلوان تختی اراک در وزن 73 کیلوگرم، حسن ابراهیمی در وزن 81 کیلوگرم و محمد بنیادی در وزن 90 کیلوگرم هر دو از تیم الغدیر ، سید محمد عزیزی از تختی اراک در وزن 100 کیلوگرم و محمد رضا گودرزی از الغدیر اراک در وزن مثبت 100 کیلوگرم عنوان های نخست وزن های خود را بدست آوردند.
نفرات برتر این دوره از رقابت ها به مسابقات جودو قهرمانی کشور که تیرماه سال جاری در تهران برگزار می شود، اعزام می شوند.
بیش از یک هزار ورزشکار به صورت سازماندهی شده زیر نظر هیات جودو استان مرکزی فعالیت می کنند.
3017/6012

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مسابقات جودو انتخابی جوانان استان مرکزی برگزار شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات