انهدام تونلهای ارتباطی داعش توسط ارتش سوریه

نیروهای ارتش سوریه موفق شدند که تونل های ارتباطی گروه های تروریستی را در حومه دمشق منهدم کنند. به گزارش نامه نیوز ، نیروهای ارتش سوریه ده ها تونل را که اصلی ترین مسیر ارتباطی تروریست های فعال در داخل و خارج غوطه در ریف دمشق بود ، منفجر کردند. 
نیروهای ارتش سوریه چند روز پیش بخش جنوبی غوطه را به کنترل خود درآوردند، و تاکنون 116 تونل را شناسایی و تخریب کرده اند که یکی از این تونل ها داخل و خارج غوطه را به همدیگر وصل می کرد. 
بر اساس این گزارش، تونل اصلی که داخل و خارج غوطه را به همدیگر وصل می کرد ، از مزارع منطقه حرستا القنطره به منطقه مرج السلطان حفر شده بود و به صحرای سوریه می رسید. 
تروریست ها 26 تونل را برای به تله انداختن نیروهای ارتش بمب گذاری کرده بودند، که این تونل ها نیز تخریب شد. 
گروه های تروریستی 9 محل را برای زندانی کردن شهروندان و نیروهای ارتشی که می ربودند ، اختصاص داده بودند که همه این زندان ها خالی از زندانی بود و چند اتاق عملیات و انبار مهمات نیز در داخل تونل ها کشف شد. 
ارتش سوریه در چند روز گذشته با پاکسازی چند منطقه در ریف دمشق توانست امنیت فرودگاه بین المللی دمشق را بهتر از قبل تامین کند.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-پربیننده ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «انهدام تونلهای ارتباطی داعش توسط ارتش سوریه» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات