رئیس سابق موساد: پایان نتانیاهو نزدیک است

به گزارش مشرق، راشاتودی گزارش داد که افرایم هالوی رییس سابق موساد گفت حکومت نتانیاهو نخست وزیر اسراییل بر اساس ارعاب است و پس از آنکه آویگدور لیبرمن افراط گرا را به عنوان وزیر جنگ منصوب کرد شمارش معکوس برای پایان حکومتش آغاز شده است. 

هالوی گفت: فکر می کنم نتانیاهو فردی است که علاقه زیادی به حکومت از طریق ایجاد ارعاب دارد. اما به نظر من وی از ارعاب به نحوی غیر متعارف استفاده می کند که نباید این گونه باشد.

هالوی در زمان اشاره به ارعاب و افراطی گری نظامیان اسراییل به طور مشخص به رفتار یکی از نظامیان ارتش اسراییل اشاره کرد که به فلسطینی مجروح تیراندازی کرد و او را کشت.

هالوی گفت: جنگ و نبرد قوانین مشخصی دارد اینکه در برخورد با یک دشمن که زخمی شده یا خلع سلاح شده است و دیگر نمی تواند بجنگد اما هنوز زنده است، چگونه باید برخورد  کرد در قوانین آمده است. حال سئوال اینجاست آیا می توان وی را کشت، یعنی کاری که در این مورد بخصوص نظامیان اسراییلی صورت دادند.

این گونه خشونت ها به وضوح لزوم ارزیابی دوباره درباره اصول اساسی جامعه اسراییل را نشان می دهد.

[ منبع این خبر سایت مشرق نیوز-بین المللی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رئیس سابق موساد: پایان نتانیاهو نزدیک است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات