تهدید یک خاخام برای ویران کردن مسجد الاقصی

به گزارش مشرق، یهودا غلیک تهدید کرده است که مسجد الاقصی را کاملا ویران خواهد کرد.

یهودا اداره اوقاف اسلامی در بیت المقدس را تهدید کرده و گفت: این اداره اگر بر در اختیار داشتن مسجد الاقصی به طور کامل اصرار کند و به مخالفت خود با تقسیم زمانی آن ادامه دهد؛ در آن صورت همه چیز خود را از دست خواهد داد و قبه الصخره و مسجد الاقصی به طور کامل ویران خواهند شد.

صبری تاکید کرد: دود حاصل از اظهارات غلیک که نشات گرفته از سلطه جویی اشغالگرانه است، در چشمان او خواهد رفت.

وی تاکید کرد: ما از حق خود در مورد مسجد الاقصی صرف نظر نخواهیم کرد و اسراییلی ها در آن هیچ حقی ندارد . این یک تصمیم الهی است و ما از یک وجب از خاک مسجد الاقصی چشم پوشی نمی کنیم.

وی رژیم صهیونیستی را مسوول هر گونه حرمت شکنی در مسجد الاقصی دانست و نسبت به اهداف شوم این رژیم علیه مسجد الاقصی هشدار داده و گفت: البته اهداف یاد شده قدیمی است و موضوع جدیدی نیستند.

عکرمه صبری خاطرنشان کرد: اسراییل اشغالگر سعی دارد از شرایط مناسب برای تحقق بخشیدن به نقشه های شوم خود سوء استفاده کند.

صبری تاکید کرد: تمامی مراکز اسلامی و بطور کلی مردم بیت المقدس در کمین این تندروها نشسته اند.

شیخ صبری گفت: ما با هر گونه اقدامی از سوی خاخام غلیک مخالفیم . ما همچنین با دیدار و یا یورش وی به مسجد الاقصی مخالفیم زیرا او پیشاپیش فرد طرد شده ای است .

[ منبع این خبر سایت مشرق نیوز-بین المللی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تهدید یک خاخام برای ویران کردن مسجد الاقصی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات