مرد ژله‌اي در ملاءعام اعدام مي‌شود

۱۳۹۵/۰۳/۱۳ - ۱۲:۰۰ - کد خبر: 184429 مرد ژله‌اي در ملاءعام اعدام مي‌شود

سلامت نیوز: دادستان عمومي و انقلاب شيراز گفت: حكم اعدام مرد ژله‌اي به اتهام افساد في‌الارض امروز اجرا مي‌شود.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از میزان، اين فرد به اتهام افساد في‌الارض و ايجاد ناامني به طور گسترده در سطح شيراز از طريق ورود به عنف شبانه به منازل، تعداد زيادي از شهروندان و هتك حرمت نواميس و تجاوز به اعدام محكوم شد.
دادستان عمومي وانقلاب شيراز در ادامه افزود: شگرد كاري متهم كه به مرد ژله‌اي معروف است به اين‌گونه بود كه از ١٢ شب تا ٥:٣٠ بامداد به صورت پنهاني وارد منازل مردم مي‌شده و به زنان تعرض مي‌كرده است كه به گفته وي، ١٠٠ مورد ورود به منزل داشته است.
صالحي همچنين گفت: در تاريخ ٢٧ مهرماه با اخذ فيلم دوربين مدار بسته يكي از شاكيان متهم با تطبيق آزمايش DNA و گروه‌هاي خوني و ديگر آثار به جا مانده از صحنه جرم از جمله نمونه‌هاي خون اخذ شده در آزمايشگاه ژنتيك اين فرد شناسايي و در تاريخ ٧ شهريور ماه ٩٤ دستگير شد. وي همچنين گفت: در تاريخ ٢٧ مهرماه قرار مجرميت وي صادر و ٢٦ دي ماه در شعبه اول دادگاه انقلاب حكم اعدام صادر شد كه پس از اعتراض وارده، پرونده در شعبه ١١ ديوان عالي كشور رسيدگي و راي مورد تاييد قرار گرفت.

[ منبع این خبر سایت سلامت نیوز می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مرد ژله‌اي در ملاءعام اعدام مي‌شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات