چند نفر به پرسش مهر روحانی پاسخ دادند؟به گزارش جهان به نقل از مهر، حمیدرضا كفاش با اشاره به طرح پرسش مهر ۱۶ رئیس جمهور گفت: در مهر ماه سال ۹۴ رئیس جمهور سؤالی «بعداز توافق هسته ای و لغو تحریم ها، فرصت های پیش روی ما چیست و چگونه باید به بهترین وجه از این فرصت ها استفاده كنیم» را برای دانش آموزان، فرهنگیان و اولیای دانش آموزان مطرح كرد تا ذهن افكار عمومی جامعه نسبت به این موضوع آماده شود.

وی افزود: وزارت آموزش وپرورش نیز با همین دیدگاه اقدامات لازم برای مشاركت گسترده معلمان، دانشجومعلمان، دانش آموزان و اولیای آنها را برای پاسخ به این پرسش فراهم كرد به گونه ای كه در بخش آموزشگاهی ۳ میلیون و ۲۱۹ هزار و ۴۹۴ اثر به دبیرخانه كشوری پرسش مهر ۱۶ ارسال شده است كه پس از ارزیابی طرح ها و داوری صورت گرفته ۲۱۳ اثر به عنوان منتخب كشوری برگزیده شد.

رئیس ستاد پروژه مهر ۱۶ رئیس جمهور تصریح كرد: از تعداد ۲۱۳ آثار منتخب كشوری، سهم دانش آموزان ۶۸ اثر،‌ فرهنگیان ۱۰۴ اثر، دانشجومعلمان ۳۵ اثر، مدارس خارج از كشور ۳ اثر و خانواده ها ۳ اثر است كه این آثار در بخش سرود همگانی ۱۵ نفر، فیلم كوتاه و نمایشنامه نویسی ۱۰ نفر، رسانه و فضای مجازی ۲۴ نفر، هنرهای دستی و تجسمی ۵۷ نفر و ادبی پژوهشی ۶۶ نفر و بقیه در رشته های دیگر بوده است .

[ منبع این خبر سایت جهان نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «چند نفر به پرسش مهر روحانی پاسخ دادند؟» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات