خودکشی قاتل پس ازقتل‌دانش‌آموز بی‌گناهبه گزارش جهان به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، جنازه دو فرد در مدرسه مهندسی در اوکلاهاما یافت شد که به ضرب گلوله گشته شدند. یکی از این افراد به محض شلیک تیر جانش را از دست داد و دیگری هم پس از کشتن نفر اول خودکشی کرد.

به گزارش دیلی میل، با یافتن نامه خودکشی پلیس می‌تواند مجرم را شناسایی کند. البته به دلیل امنیتی نام قاتل و مقتول تاکنون فاش نشده‌است.

افرادی هم که در کلاس‌ها به سر می بردند و ترسانده می‌شدند، کمترین تلاش را برای رهایی خود به کاری بردند و سر کلاس‌های دیگر ماندند. آن‌ها وسایل گوناگون مانند تخته و صندلی را در پشت درب ورودی گذاشتند.

حتی تیم‌های مختلفی مخصوصا تیم خنثی کننده بمب هم در حیاط حاضر شدند و در آماده باش بودند. پلیس در حال حاضر این دو فرد را پیدا کرده و در زندان نگه می‌دارد.

[ منبع این خبر سایت جهان نیوز-بین المللی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «خودکشی قاتل پس ازقتل‌دانش‌آموز بی‌گناه» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات