افزایش اتهامات تروریستی علیه مسلمانان هند

به گزارش «شيعه نيوز»، 'دی.وی.ساداندانا گودا'، وزیر دادگستری هند روز پنجشنبه در گفت وگویی اظهار کرد بسیاری از پرونده هایی که به واسطه اعمال تروریستی علیه مسلمانان در دادگاههای این کشور تشکیل می شود،بدلیل نداشتن شواهد کافی مختومه می شود.
وی خاطرنشان کرد باید اصلاحات قضایی و تدابیر لازم برای جلوگیری از وارد آمدن این فشارها به مسلمانان صورت گیرد.

وزیر دادگستری هند،بازداشت بی دلیل جوانان مسلمان به اتهام های بی اساس را نگران کننده دانست و تصریح کرد، کمیته قضایی در حال بررسی برای انجام اصلاحات در روند رسیدگی قضایی و آزادی به قید وثیقه بسیاری ازاین افراد است .
این سخنان وزیر دادگستری هند در خصوص دستگیری بدون دلیل جوانان مسلمان، چند روز پس از سخنان ' راجنات سینگ' وزیر کشور درخصوص تجدید نظر در دستگیرها بیان می شود.
وزیر کشور هند هفته گذشته در سخنانی گفته بود که دولت رویکردی هماهنگ با دیگر سازمان ها را برای تحقیقات درخصوص فعالیت های تروریستی را بکار گرفته است .

وی از پلیس خواسته بود که با استفاده از روش های جدید از دستگیری افراد بیگناه جلوگیری کنند.
وزیر کشور با اشاره به آزادی هفت نفر از 10 مظنون همکاری با گروه غیر قانونی 'جیش محمد' گفت:در تحقیقات فقط سه نفر از این گروه بازداشت شدند.
به گفته یکی از رهبران جامعه مسلمانان ،تاکنون تعداد زیادی از جوانان مسلمان به اتهام های بی اساس دستگیر و بعد از مدت ها از زندان آزاد شدند.

این اتهامات باعث شده است که بسیاری از این افراد کار خود از دست بدهند و راهی به جز عضویت در گروههای افراطی نداشته باشند.
جامعه مسلمانان هند تاکنون بارها با برگزاری تجمع و صدور بیانیه به این گونه اقدامات اعتراض کرده است .


انتهای پیام /654

[ منبع این خبر سایت شیعه نیوز می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «افزایش اتهامات تروریستی علیه مسلمانان هند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات