استاندار یزد: خرداد ماه، سرآغاز فصل نوین مبارزات ملت ایران است

به گزارش روز پنجشنبه روابط عمومی استانداری یزد سیدمحمد میرمحمدی در پیامی به مناسبت
بیست و هفتمین سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام (ره) و پنجاه وسومین سالگشت قیام خونین 15 خرداد آورده: امام (ره)، مردی که بت شکن بزرگ زمان شد و نفس مسیح ، عصای موسی و تبر ابراهیم را در خاطرها زنده کرد و سردمدار انقلاب بزرگی شد که امروز موج های بیداری آن جهان را در برگرفته و پایه های ستم جباران و خونخواران عالم را لرزان ساخته است .
'حضرت امام خمینی (ره) از آغاز نوجوانی مبارزه را شروع کرد و به موازات تکامل ابعاد روحی و علمی متناسب با اوضاع کشور، نهضت اسلامی را اوج داد و در 15 خرداد سال 42 رسماً رهبری امت را با انگیزه های الهی در دست گرفت و دل های مشتاق را پروانه خویش ساخت' .
استاندار یزد اضافه کرده: مردی که با تمام طاقت و توان در حصول وحدت اقشار ایستاد و خواب را از چشم جهانخواران گرفت.
'مردی که از هیچ کس جز خدا نترسید و جز به تکلیف الهی نیندیشید و مصالح عالیه اسلام و مسلمین را بر همه چیز رجحان داد'.
این پیام می افزاید: مردی که خود سازی را مقدمه جامعه سازی می دانست، مردی که زاده حضرت زهرا (س) بود و با شناخت قیام حسینی انقلاب اسلامی را پیروز ساخت و جمهوری اسلامی را بنیان نهاد .
'چه زیبا اینکه در چهاردهم خرداد سال 68 شمسی مقارن با شب نیمه خرداد جان به جانان تسلیم کرد و به ملکوت اعلی پیوست و میراث گرانقدری که حاصل خون شهیدان است را به ما سپرد و برای حفاظت از آن ، تکلیف ما را در وصیت نامه الهی و سیاسی خویش مشخص کرد' .
میرمحمدی تاکید کرد: چه زیبا و مدبرانه یکی از فرزندان حضرت زهرا (س) و یارانش جانشین او گشت و امروز سکان دار کشتی هدایت مسلمین و پرچم دار اسلام ناب محمدی در جهان است .
'او خمینی دیگریست در عصر ما و نسل ما و تکلیف همه ما با او بودن و هم آواز با او سرودن است' .
6197

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «استاندار یزد: خرداد ماه، سرآغاز فصل نوین مبارزات ملت ایران است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات