شهریه مدارس هیات امنایی در سال تحصیلی جدید 10درصد افزایش می یابد

به گزارش خبرنگار ایرنا حبیب اله خجسته پور روز پنجشنبه در جلسه شورای آموزش وپرورش شهرستان خرم آباد گفت: مدارس هیات امنایی شهرستان توسط اداره آموزش وپرورش در ایام تعطیلی آموزشگاه ارزیابی ونسبت به رتبه بندی آنها اقدام کند.
وی افزود: در ارزیابی مدارس نمره امتحانات دانش آموزان ومیزان قبولی آنها لحاظ شود.
فرماندار خرم آباد بیان کرد:نرخ شهریه مدارس نمونه دولتی نیز از دو میلیون 750 هزار در متوسطه دور اول به سه میلیون ریال و در دوره دوم متوسطه از سه میلیون و300 هزار ریال به سه میلیون 500 هزار در سال تحصیلی جدید افزایش می یابد.
خجسته پور اظهار کرد: مصوبات سال گذشته کارگروه آموزش وپرورش شهرستان مبنی بر تبدیل 20 مدرسه دولتی به هیات امنایی پیگیری ونسبت به تغییر وضعیت آنها اقدام شود.
وی اضافه کرد: مشاوره های مدارس شهرستان نسبت به ترغیب دانش آموزان به رشته ریاضی وانسانی اقدام کنند.
7273/6001

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شهریه مدارس هیات امنایی در سال تحصیلی جدید 10درصد افزایش می یابد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات