دیده بان زاگرس: مرگ مغزی در صنعت استان

متاسفانه بارها اعلام شده که صنعت در کشور به کما رفته است اما اگر بیشتر وضعیت صنایع را در چهارمحال و بختیاری بررسی کنیم خواهیم دید اوضاع واحدها و کارگاه های تولیدی در این استان بحرانی تر از آن است که تصور می شود و بیم آن می رود که هر آن دچار مرگ مغزی شود.
اولویت فعلی، حفظ کارگاه هایی است که در آستانه ورشکستی قرار دارند، بعد از آن می توان به افتتاح پروژه های جدید اقدام کرد چون چیزی که در اینجا مطرح می شود، کیفیت است نه کمیت.
لازم است مشکلات نقدینگی کارگاه ها و واحدهای تولیدی رفع و فضای فیزیکی موردنیاز در اختیارشان قرار گیرد، برای حل مشکلات آنها با بانک ها اقدام و بازار فروش مناسب در اختیار آنها قرار داده شود تا راهی برای فعالان این عرصه باز شده و کمی حال صنعت استان بهتر شود.
لزوم احداث یک خیابان نمونه در شهرکرد و کودکم نق می زند دیگر مطالب تولیدی این شماره هفته نامه دیده بان زاگرس است.
7363/ 6014/

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دیده بان زاگرس: مرگ مغزی در صنعت استان» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات