چالش عروس های بدون آرایش + عکس

ایران مطلب : بیشتر دختران سعی می کنند تا در شب عروسی خود بسیار زیبا به نظر برسند،آن ها مدت زمان بسیار طولانی را صرف پیدا کردن بهترین آرایشگر و گریمور می کنند تا در شب عروسی شبیه دختر شاه پریان به نظر برسند و وهمه مهمانان زیبایی آنان را ستایش کنند با این حال متاسفانه گاهی آرایش و گریم سنگین چهره آنان را از حالت طبیعی خارج کرده و حتی نتایج معکوسی را در بردارد.در این میان دخترانی هم هستند که شجاعت به خرج می دهند و با یک آرایش کمرنگ و ساده ویا حتی بدون آرایش در مراسم ازدواج خود حاضر میشوند. نعمه یکی از دخترانی است که دست به چنین ماجراجویی زده و بدون گریم وآرایش در میان مهمانان حاضر شده است.او که با یک وکیل پایبند به اصول مذهبی ازدواج کرده است در پاسخ به این سؤال که چرا آرایش نکرده می گوید:

گریم عروس با حجابم همخوانی نداشت و به نظرم بیشتر باید به فکر آسمانی وپاک آراسته شویم. فاطمه احمد هم می گوید که دوست نداشته اسیر مدهای لباس عروس شود ومی خواسته در هزینه های ازدواجش صرفه جویی کند. مُنا هم اولین عروس محجبه در مصر است اومی گوید که دوست داشته اولین عروس محجبه مصر باشد و بدون گریم و آرایش لباس عروس بپوشد تا هم در وقت و هزینه صرفه جویی کند و هم آرامش داشته باشد.


[ منبع این خبر سایت ایران-سرگرمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «چالش عروس های بدون آرایش + عکس» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات