ربات شیشه شور هم از راه رسید +عکس

پاک کردن شیشه های خانه برای هر فردی دشوار است. از این رو نیاز به ابزار هایی که این کار را برای ما با راحتی بیشتری انجام دهند وب سایت موبنا: پاک کردن شیشه های خانه برای هر فردی دشوار است. از این رو نیاز به ابزار هایی که این کار را برای ما با راحتی بیشتری انجام دهند. همواره احساس می شود. ربات شیشه شور وینبات ۷ گجتی مدرن است که این آرزو را برآورده ساخته است.

ربات شیشه شور هم از راه رسید

این شیشه شور رباتیک به خوبی شیشه ها را پاک کرده و از نظر اندازه مشابه جاروبرقی های رباتی خانگی است. از نظر سیستم عمل درست همانند همین جاروبرقی های رباتی، وینبات نیز برای تمیز کردن شیشه ها از سنسور هایی استفاده می کند که بهترین مسیر ممکن برای پاک کردن شیشه ها را طی کند. پس از تمیز شدن کامل شیشه ها، دستگاه به نقطه اولیه خود باز می گردد. حلقه های ساکشن دستگاه را با استحکام کافی به هر شیشه ای حتی انواع بدون چهارچوب متصل می کنند. وینبات با برخورداری از پد های میکروفیبری متعدد که قابل استفاده مجدد نیز هستند، شیشه ها را از هر گونه آلودگی عاری می سازد.

ربات شیشه شور هم از راه رسید

ربات شیشه شور هم از راه رسید

ربات شیشه شور هم از راه رسید

[ منبع این خبر سایت برترین ها-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ربات شیشه شور هم از راه رسید +عکس» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات