ویژگی انقلاب امام خمینی تداوم آن پس از رحلت ایشان است


مدیر حوزه علمیه امام خمینی در هند گفت: انقلاب جمهوری اسلامی ایران به رهبری امام خمینی این خاصیت را داشته است که پس از رحلت ایشان به رهبری دیگری استمرار یافته و در مسیر اصلی خودش باقی بماند.
به گزارش ایسنا وی در همایش بین‌المللی «امام خمینی (ره) و امت اسلامی» افزود: این انقلاب، انقلاب واقعی اسلام بود . انقلاب و تحول قبل از انقلاب اسلامی ایران در سایر نقاط جهان اتفاق افتاد اما این انقلاب‌ها و انقلاب ایران فرق داشته است. این انقلاب امتیازات بارزی داشت از جمله این‌که پس از گذشت سالیان دراز از اهداف اولیه‌اش فاصله نگرفت و از مسیر اصلی منحرف نشد.
وی خاطرنشان کرد: در مکتب امام حفظ اسلام بر همه چیز ارجح بود. امام دید وسیعی داشت و هدف اصلی انقلاب اسلامی نیز این بود که اسلام در سراسر جهان عزت چشمگیری پیدا کند.انتهای پیام

[ منبع این خبر سایت ایسنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ویژگی انقلاب امام خمینی تداوم آن پس از رحلت ایشان است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات