نگاهی به آمار بازی ایران و چین

به جز امتیاز سرویس، تیم ملی والیبال ایران در سایر موارد آمار بهتری از تیم چین داشت. خبرگزاری ایسنا: به جز امتیاز سرویس، تیم ملی والیبال ایران در سایر موارد آمار بهتری از تیم چین داشت.

تیم ملی والیبال ایران موفق شد در یکی از مهم‌ترین بازی‌های خ ود در رقابت‌های والیبال انتخابی المپیک 3 بر 2 تیم ملی چین را شکست دهد.

در توپ‌گیری‌ها برتری از آن تیم ملی ایران بود و ملی‌پوشان ایران 26 بار موفق به توپ‌گیری داخل زمین شدند. این آمار برای چین 19 بود. در دریافت‌ها چینی‌ها عملکرد بهتری داشتند و آمار توپ‌گیری این بازی 45 -42 به نفع چین بود.

تیم ملی ایران در دیدار برابر چین 63 حمله داشت که این چینی‌ها 4 حمله کمتر از ایران داشتند.

در دفاع ایران بهتر عمل کرده بود و با 11 دفاع در برابر 10 دفاع چینی‌ها عملکرد بهتری را از خ ود به نمایش گذاشت.

در خط سرویس این چینی‌ها بودند که با کسب 9 امتیاز از سرویس‌های خود عملکرد بهتری را نسبت به ملی‌پوشان ایرانی داشتند. خطاهای تیم ملی چین نیز بیشتر از ایران بود. آنها 31 خطا داشتند و بازیکنان ایران 28 خطا.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نگاهی به آمار بازی ایران و چین» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات