دغدغه‌ وزارت بهداشت چیست؟

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تغییر وضعیت استخدامی نیروهای قراردادی ازدغدغه های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است.

به گزارش مهر، سید حسن قاضی زاده هاشمی پیش از ظهر پنج شنبه در مراسم افتتاح بخش لیبر بیمارستان هاجر شهرکرد با اشاره به اینکه تغییر وضعیت استخدامی نیروهای قراردادی ازدغدغه های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است، اظهار داشت: به دنبال این هستیم که مشکل نیروهای قراردادی حوزه سلامت حل شود.

وی در ادامه تاکید کرد: تلاش های بسیاری در راستای توسعه خدمات درمانی در سطح کشور انجام شده است.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به اینکه به دنبال افزایش کیفیت خدمات بهداشتی و درمانی درکشور هستم، عنوان کرد: کاهش هزینه بیماران از اهداف اصلی دولت است.

سید حسن قاضی زاده هاشمی در ادامه یادآور شد: با بهره برداری از پروژه های حوزه سلامت و درمان استان چهارمحال و بختیاری، کیفیت خدمات در این استان افزایش پیدا می کند.

بخش لیبر بیمارستان هاجر شهرکرد شامل ۹ اتاق زایمان در آب است و با بهره برداری از بخش لیبر بیمارستان هاجر امکان زایمان در آب در شهرکرد فراهم شد.

[ منبع این خبر سایت الف-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دغدغه‌ وزارت بهداشت چیست؟» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات