عضویت دانشگاه جامع علمی کاربردی در اتحادیه دانشگاه های منطقه آسیای مرکزی

سند عضویت دانشگاه جامع علمی کاربردی در اتحادیه دانشگاههای منطقه آسیای مرکزی به امضاء رسید. آفتاب : در سفر دکتر اخباری رئیس دانشگاه به کشور قرقیزستان که به منظور شرکت در کنگره سالیانه اتحادیه دانشگاههای منطقه قفقاز صورت گرفت، سند عضویت دانشگاه جامع علمی کاربردی در اتحادیه دانشگاههای منطقه آسیای مرکزی به امضاء رسید.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، این اتحادیه با هدف ایجاد و تعمیق همکاریهای علمی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی میان کشورهای آسیای مرکزی از طریق همکاریهای مشترک بین المللی دانشگاهی تاسیس شده است.
در حاشیه کنگره، دکتر اخباری رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی طی دیدارهای جداگانه ای با روسای دانشگاههای عضو این اتحادیه هشت تفاهم نامه های همکاری مشترک علمی امضاء کرد. 
این تفاهم نامه ها که با شش دانشگاه از کشور ترکیه و دو دانشگاه از کشور قبرس منعقد شده، در راستای ایجاد شرایط تبادل استاد و دانشجو مابین دانشگاه جامع علمی کاربردی و دانشگاههای طرف مقابل انجام گرفته است.

[ منبع این خبر سایت آفتاب نیوز-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «عضویت دانشگاه جامع علمی کاربردی در اتحادیه دانشگاه های منطقه آسیای مرکزی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات