ملت یمن به پیروزی نهایی و رهبری خود ایمان دارد

تظاهرات یمنی ها یک فعال یمنی تاکید کرد که ملت یمن از طولانی شدن گفتگوها آزرده هستند اما به پیروزی نهایی و رهبری خود ایمان دارند.

"محمد السانی" فعال سیاسی یمنی در گفتگو با خبرنگار گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم بر ناکار آمدی گفتگو با سعودی‌ها تاکید کرد و گفت: ملت یمن تا حدودی از طولانی شدن مدت گفتگوها به سطوح آمده است و مردم خواهان داده شدن پاسخ محکمی به سعودی ها که توافق آتش بس را به طور مداوم نقض می کنند هستند زیرا آنان توافق آتش بس را از زمین و دریا و هوا نقض می کنند.

وی ادامه داد: در زمینه اقتصادی نیز جنگ سنگینی علیه ملت یمن به راه افتاده و این جنگ به واسطه محاصره اقتصادی شدید و استفاده از مزدوران داخلی پیش می رود، هدف از فشارهای اقتصادی در حقیقت وارد کردن فشار به هیئت ملی گفتگو کننده در کویت است، دشمن با شگردهای مختلف قیمت دلار را افزایش داده  به دلیل محاصره شدید کشور مشتقات نفتی به سختی در اختیار مردم قرار می گیرند اما با این وجود و با وجود استمرار دسیسه های دشمنان علیه یمن ملت ما همچنان پایدار است.

او در بخش دیگری از سخنان خود گفت: در زمینه نظامی نیز باید بگویم که اشغالگران تلاش می کنند تا به هرقیمت ممکن در جبهه های نبرد تغییری ایجاد کرده و پیشروی کنند، آنان گمان می کنند که نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن به گفتگو های کویت دل بسته و دچار ضعف اراده شده اند اما به لطف خدا سعودی ها و وزدورانشان در تمامی جبهه ها با شکست روبرو شده اند و بسیج مردمی برای مبارزه با اشغالگران با قدرت در حال پیگیری است.

وی همچنین تاکید کرد: شکست مزدوران عربستان در درگیری های دو روز گذشته منطقه "شبوه" که طی آن نیروهای دشمن متحمل خسارت های سنگینی شدند می تواند درس خوبی به آنان باشد.

این فعال یمنی توضیح داد که ملت یمن به پیروزی نهایی و رهبری خود ایمان دارند و در این خصوص گفت: همانطور که پیشتر ذکر کردم ملت یمن از به طول کشیدن گفتگو ها آزرده است اما به پیروزی نهایی و به رهبری خود ایمان دارد، مردم پیش از هر زمان دیگری از انگیزه های خبیث دشمن آگاهی دارد. امید کمی به پیروزی گفتگو های کویت داریم زیرا تجربه ای طولانی در تعامل با سعودی ها داریم و می دانیم که آنان به هیچ پیمانی پایبند نیستند و به  دلیل ضعف خود همواره به خیانت روی می آورند. این مسئله ای است که ملت یمن طی دوران های گذشته آن را دریافته است.

او با اشاره به ورود نیروهای آمریکایی به جنوب یمن گفت: ورود نیروهای آمریکایی به جنوب یمن باعث شد تا خون ملت به جوش آمده و انگیزه بیشتری برای پاکسازی کشور خود پیدا کنند.

وی در پایان تاکید کرد: در پایان تاکید می کنم که ملت یمن روی گفتگوهای هیچ حسابی باز نمی کند و معتقد است که گفتگو ها در میدان نبرد و در مرزهای عربستان سعودی نتیجه بهتر و سریع تری دارد، ما تنها برای اتمام حجت وارد گفتگو های یمن شدیم.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ملت یمن به پیروزی نهایی و رهبری خود ایمان دارد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات