ترامپ 24 ژوئن به انگلیس می رود

نامزد جمهوری خواهان در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا قصد دارد روز بیست و چهارم ژوئن به انگلیس برود.

به گزارش شریان نیوز،دونالد ترامپ نامزد جمهوریخواهان در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا 24 ژوئن ، روز پس از همه پرسی در مورد باقیماندن انگلیس در اتحادیه اروپا ، برای افتتاحیه زمین گلف به انگلیس سفر می کند.

به گزارش خبرگزاری فرانسه از لندن، سفر این تاجر ثروتمند نیویورکی که مالک چندین زمین گلف در انگلیس است، هم زمان با اعلام نتایج همه پرسی در مورد ماندن انگلیس در اتحادیه اروپا، انجام می گیرد.

ترامپ به دلیل پیشنهاداتش در مورد بستن مرزهای آمریکا به روی مسلمانان با انتقادات شدید در انگلیس مواجه است. دیوید کامرون نخست وزیر انگلیس شخصا سخنان وی را «احمقانه و اشتباه  توصیف و اعلام کرد :«اگر ترامپ به کشور ما بیاید، ما همگی علیه وی خواهیم بود.»

دونالد ترامپ پیش از این از مردم انگلیس خواسته است در همه پرسی آینده به خروج کشورشان از اتحادیه اروپا رای دهند.

وی در جدیدترین موضع بحث برانگیز خود از مردم انگلیس خواست در همه پرسی پیش رو به خروج کشورشان از اتحادیه اروپا رای بدهند.

نامزد جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا گفت: خروج انگلیس از اتحادیه اروپا بهترین گزینه برای انگلیسی هاست.

[ منبع این خبر سایت شریان-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ترامپ 24 ژوئن به انگلیس می رود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات