اعلام حمایت دمکرات ها از کلینتون

71 درصد دمکرات های آمریکا حمایت خود را از کلینتون حتی در صورت محکومیت در ماجرای ایمیل های شخصی،اعلام کردند.

به گزارش شریان نیوز،نتایج آخرین نظرسنجی های موسسه رسموسن که در روز های 29 و 30 ماه می انجام شده نشان می دهد 71 درصد از رای دهندگان دمکرات آمریکا گفته اند این موضوع از نظر آن ها حایز اهمیت نیست و کلینتون در هر صورت از حمایت آن ها برخوردار خواهد بود.  

موسسه مذکور درعین حال یاد آور شده است که43 در صد از مردم آمریکا گفته اند هیلاری کلینتون در صورت محکومیت بخاطر استفاده از ایمیل های شخصی خود در مبادلات اداری و نقض قوانین امنیتی کشور باید بلافاصله از مبارزات انتخاباتی کناره گیری کند و 50 درصد گفته اند که او باید برغم این این اتهامات به مبارزات خود ادامه دهد.

بر همین اساس فقط 30 در صد از جمهوری خواهان و 46 درصد از رای دهندگان فراجناحی آمریکا خواستار ادامه رقابت های کلینتون در چنین صورتی شده اند.

این در حالی است که درمجموع 65 درصد از شرکت کنندگان در این نظرسنجی گفته اند که نقض قوانین امنیت ملی آمریکا توسط کلینتون را محتمل می دانند و فقط 16 درصد گفته اند که به هیچ وجه چنین احتمالی وجود ندارد.

 

[ منبع این خبر سایت شریان-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اعلام حمایت دمکرات ها از کلینتون» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات