نوزادي که در عرض 1 سال، جوان 25 ساله شد

نوزاد 25ساله،نوزاد پسر

بلوغ زودهنگام يک نوزاد پسر شيرخواره هندي به نام "أکاش" معادل يک جوان 25 ساله دانشمندان را شگفت زده کرده است!.

دانشمندان ترشح هرمون تسترون در يک نوزاد يک ساله هندي به اندازه يک جوان 25 ساله را يک مورد هرموني استثنايي برشمردند.روزنامه ديلي ميل انگليس با اعلام اين مطلب نوشت: اين نوزاد اعضاي تناسلي بزرگي دارد و در صورت و بدنش مو رشد کرده و صدايش نيز خشن است.پزشکان مي گويند: اين نوزاد از بلوغ زودرس رنج مي برد؛ هر کودکي که قبل از سن هفت يا هشت سالگي دچار چنين حالتي شود، در واقع دچار بلوغ زودرس شده است.


والدين أکاش در کودک خود از وقتي که شش ماهه بود، چند چيز عجيب ديدند، اعضاي بدن او به طور غيرطبيعي شروع به رشد و نمو کرد، در حاليکه بقيه جسم وي در مقايسه با ساير کودکان هم سن و سال وي بسيار کوچک باقي ماند.


مادر اين نوزاد که نامش را به طور کامل فاش نکرد، در گفت وگو با روزنامه هندوستان تايمز خاطرنشان کرد: ما تصور مي کرديم که فرزند ما صرفا يک کودک تنومند است و به همين دليل او را به نزد پزشک نبرديم، اما وقتي به يک سالگي رسيد، مشخص شد که اشکالي در کار است و مادرهمسرم که بچه هاي زيادي را در خانواده بزرگ کرده است، اظهار داشت که رشد او غيرطبيعي است و در آن هنگام بود که او را به پزشک نشان داديم.


" فشاکاهي روستاجي" دکتر أکاش به روزنامه هندوستان تايمز گفت: بلوغ زود هنگام در چنين سن و سالي کودکان را شوکه مي کند و باعث خشونت در آنها مي شود؛ قدرت عضلات اين نوزاد بسيار زياد شده به گونه اي که والدينش قادر به کنترل او نيستند.


پزشکان مي گويند که آنها هم اکنون به اين نوزاد داروهايي مي دهند تا از عوارض وضعيت وي بکاهند تا آنکه دستکم او بزرگ شده و بتواند وضعيت خاص خود را درک کند.


منبع : جام نیوز

[ منبع این خبر سایت ایران-اخبار می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نوزادي که در عرض 1 سال، جوان 25 ساله شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات