اولین تصاویر منتشر شده از ازدواج این زوج هنرمند + تصاویر

در حالی طی هفته اخیر خبر جنجالی طلاق امبر هرد از جانی دپ رسانه های جهان را پر کرده است که موارد مشابه ازدواج های جنجالی در عالم هنر کم نیست یکی از مشهورترین آنها آرتور میلر و مرلین مونرو در سال های دور است.

 زوج هنرمند

هفته گذشته خبر جنجالی رسانه های جهان را پر کرد؛ جانی دپ ستاره سینما و همسر تازه اش "امبر هرد" که 15 ماه قبل با هم ازدواج کرده بودند از هم جدا می‌شوند. ماجرا به همین نیز ختم نشد و خبر اخطار دادگاه به جانی دپ که از همسرش فاصله بگیرد عمق اختلاف این زوج هنری را آشکار کرد. دادگاه به خاطر آنکه دپ گوشی همراهش را به سوی هرد پرت کرده بود این حکم را صادر کرد. این خبر جنجالی باعث شد شماری از رسانه ها به سابقه ازدواج های جنجالی در عالم هنر بپردازند و مرلین مونرو یکی از شاخص ترین آنها به شمار می رود.

 اولین تصاویر منتشر شده از ازدواج این زوج هنرمند

 ازدواج مرلین مونرو ستاره سینما و آرتور میلر نویسنده مشهور

در سال 1956  مرلین مونرو ستاره سینما اعلام کرد پس از دو شکست در زندگی زناشویی می‌خواهد با آرتور میلر، نویسنده مشهور ازدواج کند. مونرو آنقدر تحت تاثیر میلر قرار گرفته بود که پس از ازدواج به دین یهود درآمد و مراسم ازدواج خود را هم به سنت یهودی برگزار کرد. با این حال زندگی این زوج چندان طولانی نشد و اختلافات آنها پس از 5 سال منجر به جدایی شان شد. گفته می شود میلر پس از ازدواج در نقش هایی که مونرو قبول می کرد دخالت می کرد و برخی مواقع سناریو را تغییر می داد. مونرو دچار مشکلات روحی شد، سه بار سقط جنین کرد و به قرص های ضد افسردگی اعتیاد پیدا کرد. در نهایت هم بعد از پنج سال از میلر جدا شد.

 اولین تصاویر منتشر شده از ازدواج این زوج هنرمند

مرلین مونرو ستاره سینما و آرتور میلر نویسنده مشهور

ستاره هالیوود یکسال پس از طلاق خبرسازش در یک سانحه رانندگی کشته شد و شایعات همچنان درباره خودکشی او به خاطر افسردگی ناشی از زندگی مشترک با آرتور میلر وجود دارد.

 اولین تصاویر منتشر شده از ازدواج این زوج هنرمند

مرلین مونرو ستاره سینما

 
عکس هایی که در زیر می بینید از "پل شوتزر" اولین روزهای زندگی مشترک این زوج خبرساز را نشان می دهد. آنها پس از برگزاری مراسم ازدواج و میهمانی های پس از آن عازم "روکس بوری" خانه آرتور میلر می شوند تا زندگی خود را آغاز کنند.

 اولین تصاویر منتشر شده از ازدواج این زوج هنرمند

مرلین مونرو و آرتور میلر

 اولین تصاویر منتشر شده از ازدواج این زوج هنرمند

 ازدواج مرلین مونرو ستاره سینما

اولین تصاویر منتشر شده از ازدواج این زوج هنرمند

 مرلین مونرو ستاره سینما و آرتور میلر  اولین تصاویر منتشر شده از ازدواج این زوج هنرمند

مرلین مونرو و آرتور میلر نویسنده مشهور

ریشه

مطالب مرتبط:

رازهای یک آرایش زیبا از آرایشگر مرلین مونرو!

مرگ مریلین مونرو، خودکشی یا قتل

پسر مرلین مونرو دزد سگ اوباما!+عكس

عکس:مرلین مونرو با5200 فنجان قهوه

حراج عکس «مریلین مونرو» در روزهای کارگری+عکس

[ منبع این خبر سایت نیک صالحی-اخبار می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اولین تصاویر منتشر شده از ازدواج این زوج هنرمند + تصاویر» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات