یارانه ۲۴ میلیون نفر در آستانه قطع شدن

ربیعی از بررسی امکان حذف یارانه ۲۴ میلیون نفر در نشست امروز سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خبر داد.

 قطع یارانه 

علی ربیعی در حاشیه همایش چشم‌انداز اقتصاد ایران گفت: در نشست سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی عصر امروز، امکان حذف یارانه 24 میلیون نفر بررسی می‌شود.

او درباره امکان حذف یارانه ۲۴ میلیون نفر طبق مصوبه بودجه سال ۹۵ کل کشور گفت: فعلا در حال انجام مطالعات کارشناسی و امکان حذف این تعداد هستیم.

وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه نحوه اجرای قانون و اینکه ‌آیا امکان حذف ۲۴ میلیون نفر وجود دارد یا خیر در حال بررسی است گفت: این موضوع به دلیل آنکه با افکار عمومی و نگرانی‌های مردم سروکار دارد فعلا جنبه‌های حاشیه‌ای حذف یارانه را دنبال نمی‌کنیم.

ربیعی گفت: در عین حال معتقدیم که عدم تاثیر یارانه در زندگی افراد ثروتمند باید مورد بازنگری قرار گیرد و علاوه بر آن برای حذف یارانه‌ها باید مجموعه‌ ملاحظات اجرایی را در نظر بگیریم.

ربیعی از برگزاری نشستی ویژه در محل سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور با حضور نوبخت خبر داد و گفت: این موضوع فعلا مراحل بررسی کارشناسی را طی می‌کند تا در آینده ببینیم آیا امکان اجرایی شدن دارد یا خیر.

وی همچنین در جمع خبرنگاران از افزایش حقوق مستمری بگیران و بازنشستگان صندوق‌های کشوری و تامین اجتماعی صحبت کرد و گفت: تا سقف ۲۰ درصد به افرادی که با ۷۵۰ هزار تومان دریافتی بودند، اضافه کردیم و به زودی ابلاغ خواهد شد.

خبر ایرانی

مطالب مرتبط:

مدل جدید قطع یارانه نقدی خانوارها

قطع یارانه نقدی به دلیل تراکنش بانکی بالا؟

شایعه قطع یارانه خریداران خودروی قسطی

تصمیم مجلس درباره قطع یارانه از سال 95

قطع یارانه افراد فاقد کارت ملی

[ منبع این خبر سایت نیک صالحی-اخبار می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «یارانه ۲۴ میلیون نفر در آستانه قطع شدن» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات