رضا کیانیان: خیلی‌ها از شهاب حسینی انتظارات خود خواسته دارند

عصرایران- رضا کیانیان بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار این تصویر در اینستاگرامش نوشت:

نمى دانم بالاخره به آزادى هاى شخصى اعتقاد داريم يا نه؟

شهاب حسينى، ابتدا جايزه اش را به مردم و بعد به امام زمان (ع) تقديم مى كند. خب اين يك تصميم شخصى ست! آيا به كسى اجحافى كرده؟ به كسى ضررى زده؟ آيا قبلاً قول داده بوده به امام زمان تقديم نخواهد كرد؟ كه حالا بدهكار شده؟!

متأسفانه عده اى به او فحاشى مى كنند!و از او طلبكارند! يادتان باشد او به كسى فحش نداد، ولى ناسزا شنيد! او به كسى قولى نداده بود كه ضدش را عمل كند، اما خيلى ها از او انتظارات خود خواسته داشتند و چون او كار خودش را كرد، ناراحت شدند!

اول ، چرا توقع داريم؟ و دوم چرا فحاشى مى كنيم؟

دقيقاً مثل برنامه هفت! اين برنامه چرا از همه فيلم سازان جهان توقع دارد مثل هفتى ها باشند و مثل آن ها فكر كنند!!! در صورتي كه هيچ فيلم سازى از پيش اعلام نكرده بوده و به آن ها قول نداده بوده شبيه آن ها فيلم خواهد ساخت! و حالا كه مانند خودش و با نگاه خودش فيلم ساخته،
هفتى ها ناراحتند ، و اخيراً فحاشى هم مى كنند!

و جالب اين جاست كه مدير شبكه ٣ هم از فحاشى دفاع مى كند و معتقد است دارند مدل سينماى مطلوب را ارائه مى كنند.!؟ فيلم! يك ساختار است. #فيلم خوب يعنى ساختار خوب. و فيلم بد، يعنى ساختار بد! برنامه هفت، به ساختار كارى ندارد! فقط پيام را نقد مى كند! و پيام را هم با شابلون هاى تنگ و شخصى خودش اندازه مى گيرد. اگر جا شد خوب است و اگر جا نشد بد است .

فيلم را كالبد شكافى نمى كند. استدلال نمى كند ! فقط نابود مى كند! و بتازگى فحش هم مى دهد!خداوند بعدش را به خير كند.

اين شيوه يعنى هر كه با ما نيست بر ماست!

آيا در توليدات سينماى ايران به جز اخراجى ها، فيلم ديگرى بوده كه هفت از آن تمام قد دفاع كند؟!

كاريكاتوريست مهدى فرد

رضا کیانیان: خیلی‌ها از شهاب حسینی انتظارات خود خواسته دارند

[ منبع این خبر سایت عصر ایران-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رضا کیانیان: خیلی‌ها از شهاب حسینی انتظارات خود خواسته دارند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات