۴۰۰ نیروی شهربان مسئول برقراری انضباط شهری در مراسم ارتحال امام

به گزارش خبرگزاری مهر، ابوالقاسم چیذری در تشریح اقدامات این شرکت برای ایجاد انضباط شهری در ایام برگزاری سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) گفت:شرکت شهربان و حریم بان توانست در ایام برگزاری نمایشگاه کتاب در شهرآفتاب تجربه خوبی را پشت سر بگذارد و رکوردی برای نمایشگاه بدون سدمعبر رقم بزند بر همین اساس امسال برای اولین بار برقراری انضباط شهری در مراسم سالگرد «امام دلها» به این شرکت واگذار شده است.

چیذری در ادامه افزود:در سنوات گذشته مشاهده شده همراه کاروان های زائرین برخی افراد نیز برای درآمدزایی در این ایام اقدام به دستفروشی می کنند که موجب نارضایتی مردم می شود، بر همین اساس و با توجه به تجربه ارزشمند شهرآفتاب و رضایتمندی شهروندان، شرکت شهربان و حریم بان تمهیداتی برای این ایام در نظر گرفته است.

مدیرعامل شرکت شهربان و حریم بان شهرداری تهران در ادامه با بیان این که عوامل این شرکت مامور برقراری انضباط در این ایام هستند، اذعان داشت:برای برقراری انضباط شهری در ایام برگزاری بیست و هفتمین سالگرد ارتحال «امام دلها» بیش از ۴۰۰ نیروی این شرکت با بکارگیری ۱۰۰ دستگاه خودرو شامل سه نیرو و ۶۲ موتورسیکلت شامل دو نیروی این شرکت اقدام به برقراری انضباط در حرم و اطراف حرم مطهر خواهند کرد و هر گونه اقدامی قطعا همراه با حفظ کرامت این افراد خواهد بود.

وی در تشریح اقدامات این شرکت برای جلوگیری از ترافیک ناشی از بساط گستری در معابر اصلی منتهی به حرم مطهر، گفت:نیروهای شهربان و حریم بان در دو بزرگراه شهید هاشمی و خلیج فارس مستقر و از هرگونه بساط گستری در حاشیه این بزرگراه ها جلوگیری خواهند کرد، زیرا دستفروشی در حاشیه بزرگراه ها علاوه بر ایجاد ترافیک، موجب بروز حادثه خواهد شد.

[ منبع این خبر سایت مهر-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «۴۰۰ نیروی شهربان مسئول برقراری انضباط شهری در مراسم ارتحال امام» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات