حمايت نمايندگان مجلس از توليد منجر به اشتغال پايدار می‌شود

محمد بنانژاد در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به  تشکیل ستادهای اقتصاد مقاومتی استان و همکاری اتاق اصناف با ستادهای اظهارکرد: ستادهای اقتصاد مقاومتی استان با همکاری ارگان‌هایی مانند استانداری و سازمان صنعت، معدن و تجارت و ساير دستگاه‌هاي مرتبط با اين موضوع تشکیل شده‌اند.

وی با بیان اینکه در چند سال گذشته شاهد کاهش تولید و یا توقف فعالیت واحدهای تولیدی بوده‌ايم، گفت: با همکاری سازمان صنعت، معدن و تجارت، صندوق
کارآفرینی و دستگاه‌های ذیربط، حمایت‌های گسترده‌ای از بخش خصوصی به‌ویژه در حوزه توليد شده است. 

رئیس اتاق اصناف مشهد ادامه داد: در راستای ایجاد واحدهای تولیدی و صنفی، امکانات و تجهیزات اولیه‌ای برای این واحدها با همکاری ستاد اقتصاد مقاومتی استانداری فراهم شده و امیدواریم به‌زودی شاهد نتایج مطلوبی در این بخش باشیم.

بنانژاد با اشاره به همکاری اتاق اصناف با ستادهای اقتصاد مقاومتی افزود: اتاق اصناف در بخش‌های مختلف فعالیت‌هایی را شروع کرده است و یکی از
فعالیتها در بخش اشتغال است که به جهت همیاری با ستاد اقتصاد مقاومتی، آثار بی‌بدلیلی خواهد داشت.

وی بیان کرد: با همکاری سازمان تامین اجتماعی و محوریت سازمان فنی و حرفه‌ای و در کنار آنها، نهادهای اجتماعی نظیر کمیته امداد امام، بهزیستی و بنیاد شهید، طرح استاد و شاگرد در اتاق اصناف راه اندازی شد و هدف این مجموعه آموزش افراد متقاضی کار است که به عنوان شاگرد در واحدهای صنفی و تولیدی آموزش دیده و سپس تحت عنوان کارآموز حرفه‌ای در بخش‌های مختلف تولید وارد بازار کار می‌شوند.

رئیس اتاق اصناف مشهد با اشاره به ارتباط اتاق اصناف با نمایندگان مجلس گفت: سهولت در انجام امور اداری در واحدهای تولیدی با توجه به تحقق اصول اقتصاد مقاومتی، لازمه رشد فعالیت‌هاي اقتصادی است و با توجه به اینکه خراسان رضوی دارای بالاترین نرخ بیکاری در بین سایر استان‌ها است، حمایت نمایندگان مجلس از واحدهای تولیدی سبب ایجاد تولید بالا و اشتغال پایدار در سطح استان و در پي آن، کاهش چشمگیر نرخ بیکاری در استان خواهد شد.

بنانژاد تأكيد كرد: اتاق اصناف نیازمند همکاری دستگاه‌های اجرایی استان است تا بتواند تولید و اشتغال را در حوزه‌های مختلف افزایش دهد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «حمايت نمايندگان مجلس از توليد منجر به اشتغال پايدار می‌شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات