نظارت بر قاچاق کالاو ارز برمبنای ارشاد صورت گیرد/ضروت حفظ احترام

به گزارش خبرنگار مهر، وجه اله خدمتگزار ظهر پنج شنبه در کمسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه قاچاق کالا و ارز بیان کرد: ناظران بر امر قاچاق کالا و ارز باید آموزش های لازم و کافی پیرامون برخورد با مردم را فرا گیرند.

وی با بیان اینکه حفظ احترام و حرمت افراد در بازرسی ها بسیار مهم است، افزود: اگر بازرسی ها از جنبه ارشاد و راهنمایی صورت گیرد، تاثیر بهتری نسبت به رفتار خشونت آمیز دارد.

خدمتگزار ادامه داد: ماموران نظارت باید با متخلفان واقعی به طور جد و در چاچوب قوانین برخورد و از معطل کردن خانواده ها در مسیر جاده ها و پلیس راه ها نیز پرهیز کنند.

وی با بیان اینکه همچنین در ارزیابی ها باید مدارک قانونی افراد از سوی عاملان نظارت پذیرفته شود، اظهار کرد: باید ماموران آموزش های لازم را بیاموزند که چه نوع مدرکی را از مردم مطالبه کنند.

استاندار خراسان جنوبی با اشاره به کالای وارداتی مرزنشینان استان، بیان کرد: سود حاصل از این واردات باید به جیب مرزنشینان برود.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نظارت بر قاچاق کالاو ارز برمبنای ارشاد صورت گیرد/ضروت حفظ احترام» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات