بودجه عمرانی مازندران ۳۴ درصد رشد یافت

به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از روابط عمومی استانداری مازندران، ایرج ولی پور درنشست شورای برنامه‌ریزی مازندران میزان اعتبار عمرانی استانی این خطه شمال کشور را سه هزار و ۱۰ میلیارد ریال اعلام کرد که این اعتبار در سال گذشته (۹۴) دو هزار و ۲۴۰ میلیارد ریال بود.

به گفته وی اعتبارتملک و دارایی مازندران درسال گذشته حدود چهار درصد از میانگین کشوری بیشتر بوده است.

وی اضافه کرد: این استان با داشتن ۴.۱ درصد از جمعیت کل کشور، در بودجه تملک و دارایی استانی توانست ۴.۳ درصد از بودجه عمرانی استانی کل کشور را به خود اختصاص دهد.

معاون سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی مازندران گفت: رشد بودجه عمرانی استانی (تملک و دارایی استانی) در سرجمع بودجه استانی کشور در دولت تدبیر و امید با پیگیری استانی و با نگاه ملی به مازندران تخصیص داده شد و بر اساس بودجه سال ۹۵ مصوب مجلس شورای اسلامی کل اعتبار عمرانی کشورر ۵۷۰ هزار میلیارد ریال است که در مقایسه با سال قبل بودجه عمرانی کشور ۱۳ درصد رشد یافت.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بودجه عمرانی مازندران ۳۴ درصد رشد یافت» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات