۱۶۳ هزار کیلوگرم برنج قاچاق در خراسان جنوبی کشف شد

به گزارش خبرنگار مهر، پرویز عربزاده ظهر پنج شنبه در کمسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه قاچاق کالا و ارز استان اظهار کرد: در سه ماهه سال جاری کشف برنج قاچاق در خراسان جنوبی هزار و هشت درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش داشته است.

وی از افزایش سه درصدی قاچاق تجهیزات ماهواره در سال جاری خبر داد و گفت: همچنین قاچاق کیف و کفش ۲۵۶ درصد و قاچاق چای هشت درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش داشته است.

عربزاده ادامه داد: قاچاق مشروبات الکی دو درصد، فرآورده های نفتی ۸۱ درصد  و قاچاق پارچه نیز ۴۵ درصد کاهش داشته است.

رئیس پلیس آگاهی خراسان جنوبی ادامه داد: به طور کلی ارزش ریالی مکشوفات در سه ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته، ۵۳ درصد افزایش داشته است.

صدور۲۴۰ کارت عاملیت دخانیات در استان

رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی هم در این جلسه بیان کرد: از ابتدای سال جاری، ۲۴۰ کارت عاملیت دخانیات برای واحد های صنفی دارای پروانه کسب صادر شده است.

علی تهوری با بیان اینکه خوشبختانه قاچاق سیگار در خراسان جنوبی نداریم، اظهار کرد: سیگار عرضه شده در بازار دارای پیام بهداشتی و تولید داخلی است.

وی از اجرای طرح نظارت بر انبارهای استان در ماه جاری خبر داد و گفت: با اجرای این طرح از دپوی قاچاق در انبار ها و سوله های جلوگیری شده است.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «۱۶۳ هزار کیلوگرم برنج قاچاق در خراسان جنوبی کشف شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات