احداث شهرک تخصصی سرمایه‌گذاری ساوه گام مهمی در ایجاد اشتغال است

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فرمانداری ساوه، محمد بهاروند در دیدار با اعضای مرکز خدمات سرمایه گذاری استان مرکزی اظهار داشت: دوران پسابرجام فرصت مناسبی برای توسعه اقتصادی و صنعتی استان مرکزی و به ویژه شهرستان ساوه است.

وی ادامه داد: شهرستان ساوه به عنوان مرکز ثقل توسعه همکاری های اقتصادی و صنعتی در مجاورت پایتخت ایران و محدوده جغرافیایی غرب کشور از دوران پسابرجام میزبان سرمایه گذاران داخلی و خارجی بوده است.

معاون استاندار مرکزی تصریح کرد: در دوران تحریم ها نیز، شهرستان ساوه کمترین میزان کاهش نرخ اشتغال و سرمایه گذاری را داشته و هم اینک  در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و اقتصاد مقاومتی، بستر مناسبی نیز در این شهرستان برای حضور سرمایه گذاران خارجی فراهم شده است.

وی بیان کرد: احداث نیروگاه برق توسط سرمایه گذاران بلژیکی و همکاری های صنعتی و اقتصادی با سرمایه گذاران چینی در ماه های اخیر از توفیقات توسعه اقتصادی در ساوه است.

فرماندار ساوه تصریح کرد: اراضی ملی مستعد فراوانی به منظور بهره گیری از انرژی های نوپدید در این شهرستان وجود دارد که ساخت نیروگاه های خورشیدی و بادی از آن جمله است.

بهاروند افزود: اکنون فرصت مغتنمی برای انتقال تکنولوژی های نوین خارجی به منظور توسعه اقتصاد صنعتی کشور فراهم شده که رونق اشتغال پایدار را تثبیت می کند.

معاون استاندار مرکزی عنوان کرد: تحقق اقتصاد مقاومتی راهکارهای مختلفی دارد که بهره گیری از توان متخصصین و بهره وری نیروی کار و سرمایه ایرانی از جمله راهکارهای تحقق این امر است.

وی بیان کرد: شهرک تخصصی تجارت و سرمایه گذاری خارجی استان مرکزی در ساوه ظرفیت ارزشمندی برای جذب سرمایه گذاران خارجی بوده که عملیات اجرایی آن در حال انجام است.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «احداث شهرک تخصصی سرمایه‌گذاری ساوه گام مهمی در ایجاد اشتغال است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات