باید از ظرفیت سفر رئیس جمهور به کرمانشاه بیشترین بهره را ببریم

به گزارش خبرنگار مهر، اسد الله رازانی ظهر امروز پنج شنبه و در نشست با مجمع نمایندگان استان کرمانشاه در مجلس، اظهار داشت: جز اینکه بتوانم در کرمانشاه منشا کار و خدمت باشم هیچ دلبستگی دیگری نداشته و وظیفه دیگری نیز ندارم.

وی گفت: مجموعه مدیریت استان کرمانشاه به دنبال انجام کار بوده و هیچ گاه دنبال سیاست نیستیم، چرا که ملاک خدمت است.

رازانی با استقبال از پیشنهاد همکاری مدیریت استان و مجمع نمایندگان برای پیشبرد کارها، گفت: در خصوص زمان سفر رئیس جمهور نمی توانم نظر دهم، اما همه باید کمک کنیم بیشترین بهره را از این سفر ببریم و خواسته های استان را مطالبه کنیم.

استاندار کرمانشاه در خصوص اقتصاد مقاومتی که دستور رهبری، شعار و قطعنامه سال است نیز، گفت: احیای واحدهای راکد، ساماندهی واحدها و واگذاری طرح های دولتی نیمه تمام به بخش خصوصی باید در اولویت قرار گیرد که طرح ها واگذار و تکمیل شوند.

رازانی به درخواست برای تولید برنامه ای در سیما تحت عنوان «کنکاش» اشاره کرد و گفت: مدیران باید این برنامه را جدی گرفته و با حضور در آن پاسخگوی مردم باشند.

وی همچنین در پاسخ به درخواست خبرنگاران، از انجام یک نشست خبری با رسانه های استان و پاسخگویی در خصوص اقدامات انجام شده خبر داد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «باید از ظرفیت سفر رئیس جمهور به کرمانشاه بیشترین بهره را ببریم» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات