تکمیل طرحهای نیمه تمام مهریز 15 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد

سالن ورزشی رئیس اداره ورزش و جوانان مهریز با اشاره به اینکه تکمیل طرحهای نیمه تمام مهریز ۱۵ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد، گفت: هر شهروند مهریز ۴۵ سانتی‌متر سرانه ورزشی دارد که به هیچ وجه کافی نیست.

محمدحسن زارع در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مهریز با اشاره به اینکه تامین سلامتی به تامین برخی زیرساخت‌ها و امکانات ورزشی نیاز دارد که باید بخش خصوصی و خیرین در کنار دولت به یاری مسئولان بشتابند اظهار داشت: در این شهرستان هم اکنون 15 فضای روباز و مسقف ورزشی در شهر و روستاهای بخش مرکزی وجود دارد.

وی سرانه ورزش شهرستان مهریز را کافی ندانست و ادامه داد: اماکن ورزشی موجود در شهرستان مهریز در طول سال در قالب یک برنامه‌ریزی برای استفاده تیم‌ها و ورزشکاران در اختیار آنها قرار می‌گیرد.

به گفته رئیس اداره ورزش و جوانان مهریز، در این شهرستان هنوز برخی طرحهای ورزشی نیمه تمام وجود دارد که از مهمترین آنها می‌توان به سالن ورزشی دهستان تنگچنار و برخی روستاها اشاره کرد .

زارع گفت: برای اتمام طرح‌های نیمه تمام و اجرای برخی برنامه‌های عمرانی در سطح سالنهای ورزشی، به افزون بر 15 میلیارد ریال اعتبار نیاز است که مراتب به مسئولان اعلام شده است.

وی با اشاره به اینکه تکمیل طرحهای نیمه تمام ورزشی مهریز 15 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد، اظهار داشت: مهمترین مشکل ورزشی مهریز کمبود اعتبارات برای اتمام طرحهای نیمه تمام و کمک به هیئتهای ورزشی است تا بتوانند برنامه‌های خود را در طول سال انجام دهند.

این مسئول گفت: در مهریز از 30 هیئت ورزشی 22 هیئت فعال هستند و برای انجام برنامه‌های مختلف آنها سالانه به دو میلیارد ریال اعتبار نیاز است که امیدواریم اختصاص یابد.

زارع با تاکید بر اینکه در مهریز در تمامی رشته‌های ورزشی ظرفیتهای خوبی وجود دارد که در صورت تخصیص اعتبار شاهد شکوفایی و پیشرفت آنها و کسب افتخار برای شهرستان هستیم، از مشکلات موجود مهم ورزشی این شهرستان را نداشتن سونا و جکوزی در تنها استخر مهریز ذکر کرد که برای ایجاد آن به مشارکت بخش خصوصی نیاز است.

رئیس اداره ورزش و جوانان مهریز با بیان این مطلب که برای ساخت سونا و جکوزی به یک میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار نیاز است ، مهریز را قطب مهم ورزش دوچرخه‌سواری استان یزد ذکر کرد که همواره حرف اول را در این رشته زده و مایه افتخار برای استان و کشور شده است.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تکمیل طرحهای نیمه تمام مهریز 15 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات