داعش به برگ سوخته تبدیل شده است/سند کشف شده از داعش

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شبکه الفرات، عمار حکیم رئیس مجلس اعلای اسلامی عراق گفت: ما باید از هم اکنون به فکر مرحله بعد از داعش باشیم زیرا داعش تاریخ مصرفش گذشته و به برگ سوخته تبدیل شده است.

وی افزود: نبرد کنونی ما نبرد وحدت عراق و ملت است.این نبردها برای وحدت عراق است و دشمن یکی است و ما در برابر آن می  ایستیم.همه اعم از شیعی و سنی و همه با هر دین و قومیت و مذهبی برای آزاد سازی فلوجه می جنگند.جهاد در راه خدا عامل وحدت بخش درباره آنچه امور سیاسی اختلاف ایجاد کرده بود، شد.

حکیم تاکید کرد: عراق امروز متحد است و ما نمی توانیم از عراق واحد دست بکشیم زیرا به آن ایمان داریم و به آن پایبند خواهیم ماند.در برابر ما شهرهای ویران شده، آوارگان، خانواده شهیدان و مجروحان قرار دارد و ما تجربه تلخ داریم که باید از آنها درس بگیریم و از همه کسانی که در این جنگ سرنوشت ساز در کنار ما ایستادند قدردانی خواهیم کرد و به شدت کسانی که تماشاگر شیون های کودکان و اندوه بودند را مورد سرزنش قرار خواهیم داد.

وی ضمن انتقاد از برخی تبلیغات تفرقه افکنانه و ادامه آن بیان کرد: نیروی مردمی، ارتش، پلیس، پیشمرگه و عشایر همگی یک کالبد واحد هستند و منظومه امنیتی عراق را تشکیل می دهند و کسانی که در راستای تفرقه حرکت می کنند هرگز از سوی ملت بخشیده نخواهند شد.

عمار حکیم تاکید کرد: فلوجه متعلق به عراق است نه مُشتی تکفیری و قاتل و افراطی.نیروهای امنیتی سندی کشف کرده اند که ابوبکرالبغدادی برای طرفداران خود در عراق فرستاده است که مضمون آن این است که وی از آنها خواسته که عراق را ترک کنند و به ترکیه و دیگر کشورها بروند.این پیام نشانه و سرآغاز شکست داعش در عراق است.

[ منبع این خبر سایت مهر-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «داعش به برگ سوخته تبدیل شده است/سند کشف شده از داعش» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات