گودرزی چگونه با سرمربیگری منصوریان موافقت کرد؟

با اینکه قبل از جلسه دیروز هیات مدیره باشگاه استقلال کاملا مشخص بود که علیرضا منصوریان به عنوان سرمربی جدید این تیم انتخاب می شود اما انگار دیروز ماجراهای زیادی رخ داده تا نهایتا علی منصور به عنوان جانشین مظلومی معرفی شود. به گزارش نامه نیوز رادنیوز از قول یک منبع آگاه نوشته: در رای گیری روز چهارشنبه  هیات مدیره استقلال برای انتخاب سرمربی، منصوریان 5 رای مثبت آورد تا افشارزاده او را به عنوان سرمربی استقلال انتخاب کند اما وزیر ورزش ابتدا زیر بار قبول این تصمیم نرفت.  به گفته یک منبع آگاه وزیر می گفت باید یک خارجی سرمربی استقلال شود وگرنه اگر قرار به همکاری با مربی ایرانی باشد، دلیلی ندارد مظلومی که استقلال را در جام حذفی به فینال رسانده و در لیگ برتر مقام سومی را برای تیمی که طی دو فصل اخیر پنجم و ششم شده بود به دست آورده، برکنار شود! حرف وزیر این بود که اعضای هایت مدیره استقلاتل نباید عجله کنند و بد نیست از پرویز مظلومی هم برنامه بگیرند و برنامه های او را هم مطالعه کنند چون نتایج مظلومی در قیاس با دو فصل قبل، بهتر بوده است اما افشارزاده به وزیر توضیح داد هواداران مظلومی را قبول ندارند و آن دسته از اعضای هیات مدیره هم که با انتخاب منصوریان مخالف بودند با مطالعه برنامه او نظر مثبت دادند. با این توضیحات وزیر ورزش قانع شد و با اعلام خبر انتخاب منصوریان به عنوان سرمربی استقلال موافقت کرد.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «گودرزی چگونه با سرمربیگری منصوریان موافقت کرد؟» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات