پروژه کارت‌ملی‌هوشمند کی تمام می‌شود؟به گزارش جهان، حمیدرضا یغمایی مدیر کل نگهداری و مهندسی عملیات سازمان ثبت احوال کشور در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان عنوان کرد: با توجه به برنامه ریزی های انجام شده پیش بینی می شود که از امسال طی یک فرآیند سه ساله تمامی افرادی که دارای کارت ملی بوده، کارت هوشمند ملی خود را دریافت کنند.

وی ادامه داد:تاکنون7 میلیون و500 هزار کارت هوشمند ملی صادر شده که در نظر است این رقم تا پایان امسال به15 تا20 میلیون عدد برسد.

یغمایی در خصوص اعتبار کارت های ملی فعلی افزود:به منظور جلوگیری از ایجاد هزینه های مضاعف برای مردم و دولت به جهت صدور کارت های ملی فعلی، اعتبار این کارت ها حتی نمونه های قدیم آن تمدید و بدین منظور با دستگاه های اجرایی مختلف مکاتبه و هماهنگ شده است.

وی در ادامه تصریح کرد:تعرفه صدور کارت هوشمند ملی در سال94 مبلغ17 هزار و200 تومان بوده که این رقم امسال به20 هزار تومان افزایش می یابد و هیچ دفتری حق دریافت مبلغی بیش از این را ندارد.

مدیر کل نگهداری و مهندسی عملیات سازمان ثبت احوال کشور در پایان تصریح کرد:درصورت دریافت کارت هوشمند ملی، کارت های ملی فعلی باطل خواهد شد.

[ منبع این خبر سایت جهان نیوز اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پروژه کارت‌ملی‌هوشمند کی تمام می‌شود؟» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات