"تهدیدات نرم فرهنگی"، تهدیدات واقعی برای انقلاب

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ سرلشکر جعفری ادامه داد: ایمان، تقوا و معنویت محورهای اصلی قدرت سپاه پاسدارن هستند، نیروهای مومن و شهادت طلب هستند که پاسخ تجهیزات پیشرفته دشمن را می دهند.
وی ضمن حضور در شهرستان شیراز سومین حرم اهل بیت (ع) با جمعی از  پاسداران سپاه فجر فارس دیدار کرد.
سرلشکر محمدعلی جعفری با یادآوری مطالبه رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) پیرامون احیای فرایض امر به معروف و نهی از منکر، گفت: سایر واجبات با انجام امر به معروف و نهی از منکر قوام می گیرند.
فرمانده کل سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی با بیان اینکه پاسداری را نباید با کارمندی مقایسه کرد، گفت:  حفظ انقلاب اسلامی وظیفه ذاتی پاسداری است در حالی که برای سایر کارمندان اینگونه نیست، علاوه بر انجام درست وظیفه سازمانی،  " پاسداری از انقلاب اسلامی " هدف اصلی پاسداران است.
سرلشکر جعفری با انتقاد از نگاهی که می گوید "انقلاب اسلامی در سال 1357 به وقوع پیوست و تمام شد"، گفت: بر اساس سخنان رهبر فرزانه انقلاب اسلامی (مدظله العالی)، نظام جمهوری اسلامی در صورتی یک نظام زنده است که انقلاب اسلامی در وجود آن جریان داشته باشد.
 
وی با تاکید بر اینکه تهدیدهای نظامی و امنیتی کم خطرترین تهدیدات برای انقلاب و نظام اسلامی هستند، اظهار کرد: "تهدیدات نرم فرهنگی"، تهدیدات واقعی برای انقلاب اسلامی هستند.
 
فرمانده کل سپاه پاسدارن با بیان اینکه قدرت اصلی در فناوری و سلاح نیست، گفت: معنویت مولفه اصلی قدرت سپاه پاسدارن است، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی باید معنویت محور باشد.
 
وی با بیان اینکه "ایمان همراه با کفر به طاغوت" ارزش دارد، تصریح کرد: سایر نیروهای نظامی جهان تجهیزات محور هستند اما سپاه پاسدارن یک نیروی معنویت محور است، ایمان، تقوا و معنویت محورهای اصلی قدرت سپاه پاسدارن هستند، نیروهای مومن و شهادت طلب پاسخ تجهیزات دشمن را می دهند.
 
سرلشکر جعفری با بیان اینکه قدرت سپاه پاسدران در دنیا بخصوص در میان دشمنان جا افتاده است، اظهار کرد: انقلاب اسلامی در بُعد بیرونی و خارج از کشور روز به روز در حال پیشرفت بوده است و در بُعد داخلی نیز برای دستیابی به پیشرفت اسلامی همراه با عدالت که مورد نظر رهبر معظم انقلاب اسلامی است توجه به موضوع احیای فرایض امر به معروف و نهی از منکر در جامعه بسیار مهم است.
انتهای پیام/ن

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «"تهدیدات نرم فرهنگی"، تهدیدات واقعی برای انقلاب» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات