دعوای زن و شوهری که فیلمبرداری فیلم را عقب انداخت / تصاویر -آکا

سایت سرگرمیخواندنی ها و دیدنی ها آکاایران: دعوای زن و شوهری که فیلمبرداری فیلم را عقب انداخت / تصاویر ,[categoriy]

دعوای زن و شوهری که فیلمبرداری فیلم را عقب انداخت / تصاویر

دعوای زن و شوهری که فیلمبرداری فیلم را عقب انداخت / تصاویر -آکادعوای زن و شوهری که فیلمبرداری فیلم را عقب انداخت / تصاویر -آکا

آکاایران: دعوای زن و شوهری که فیلمبرداری فیلم را عقب انداخت / تصاویر

دعوای زن و شوهری که فیلمبرداری فیلم را عقب انداخت / تصاویرجانی دپ در طول دعوا با همسرش، با مشت به دیوار زد و به خاطر جراحی دستش یک ماه فیلمبرداری فیلم دزدان دریایی کاراییب را عقب انداخت.

به گزارش آکاایران: به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، جانی دپ که در حال حاضر مشغول فیلمبرداری دزدان دریایی کاراییب 5 است، در طول دعوا با همسر خود، امبر هرد یک مشت به دیوار زده است که باعث شده دست او آسیب ببیند و یک ماه فیلمبرداری این فیلم به تعویق بیفتد.
جانی دپ و همسرش که در استرالیا در یک اتاق بودند، یک بحث زن و شوهری داشتند که همین باعث عصبانیت دپ شده است و او با مشتی که به دیوار اتاق زده است به دست خود آسیب وارد کرد و مجبور شد برای عمل جراحی روی دستش به آمریکا بازگردد.

 

,[categoriy]

دعوای زن و شوهری که فیلمبرداری فیلم را عقب انداخت / تصاویر

 

بر اساس این گزارش یک میخ داخل انگشت دپ فرو رفته است که مجبور است دستش را عمل کند.
امبر هرد پس از این دعوا در استرالیا درخواست طلاق داده است و ادعا کرده است که در طول زندگی با جانی دپ در تمام مدت در ترس بوده و از او ناسزا شنیده است.

 ,[categoriy]

دعوای زن و شوهری که فیلمبرداری فیلم را عقب انداخت / تصاویر

 

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


[ منبع این خبر سایت آکاایرام-سرگرمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دعوای زن و شوهری که فیلمبرداری فیلم را عقب انداخت / تصاویر -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات